gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İşte Türkiye'yi sevmek için

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: İşte Türkiye'yi sevmek için

of yaaa türkiyemi özledim, emegine saglik canim....

3. MeLzö

MeLzö Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: İşte Türkiye'yi sevmek için

Ben uzun bir araoan sonra kavuştum vatanıma ve anladımki TÜRKİYE gibisi yok...! emeğine sağlık.

İşte Türkiye'yi sevmek için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İŞte TÜrkİyeyİ Sevmek 2

İŞte TÜrkİyeyİ Sevmek 2

14 harfli türk şehri 14 harfli türkiye sehir sehir şehirler şehir Tavla Eğer zar tutmayı bilmiyorsan, düşeş atarsın, yek gelir inadına. Hayat gibidir tavla, umduğunu değil, bulduğunu oynatır adama. Şans oyunudur derler ya, aldanmayın söyleyenlere. Çünkü tavla, çok olasılıklı bir strateji oyunudur. Gürültücü ve kahkahacıdır. Hızlı oynanır. Bir tek, koltuğunun altına alan bozulur oyunun...
  2. Nev - Sevmek İçin Burdayım

Nev - Sevmek İçin Burdayım

SEVMEK İÇİN BURDAYIM Korkuna kurban ettiğin bu kaçıncı sen, ya ben? Sendeki şüpheli ben,bendeki sensiz sen, Neden? Sözlerin başıboş kırıyorsun kalbimi Daha mı hakkedilmiş sanıyorsun kendini Neden?Korkma,sevmek için burdayım Bilirim eğilmeyi seven sarmaşıklar gibi,ama kırılmam Düşerim baharda kuruyan yapraklar gibi,dans ederim Bu zalim belirsizlikten çok yoruldum Koy sözleri kınına...
  3. Haluk Levent - Sevmek Böyledir İşte

Haluk Levent - Sevmek Böyledir İşte

Bir Düs gördüm sonu olmayan.Gözlerimdeki Bulut eridi birden. Odamdaki Yildizlar birer birer sönerken, sakladigim Günes cikiverdi Cebimden. Nedir seni Sevdiren, anlayamadim. Kafam karma karisik, uyuyamadim. Yatagimda bosluksun ama Yastigimdaki cukursun bana. Iste sen her gece Düslerime düsünce, Yerlebir Yelkovan, Yerlebir Akrep, Gündüzler yokki Zaten, Oyunlar bir Bilmece, Ne Düs degim ne...
  4. allah için sevmek.

allah için sevmek.

AŞK; Hz.ibrahim’in ateşe atıldığı zaman ki teslimiyettir, Hz.Eyyüb’un hastalığa karşı sabrıdır,zaferidir, Hz.Davud’un sesidir,eliyle demire şekil vermesidir, Hz.Salih’in kayadan çıkan devesidir, Hz.Musa’nın Kızıldenizi ikiye bölen asasıdır, Hz.isa’nın kokusunu bile hissettiği Son Peygamber’i müjdelemesidir, Hz.Muhammed’in doğ...ardoğmaz "ümmetim ümmetim" demesidir, Hz.Muhammed’in...
  5. Seni Sevmek Zor İşmiş

Seni Sevmek Zor İşmiş

sevmek zor iştir Seni Sevmek Zor İşmiş Sen hiç dudağımda ıslık Dilimde şarkı Yüzümde tebessüm olmadın Hep içimi yakan ateş Bunaltan cevapsız sualler Bir can sıkıntısı Bir yürek sancısı Hatta odamın buğulu camına yapışan Serseri bir damla oldun Ne içimi ısıtan samimi bir bakış Ne de hislerimi mutluluk rüzgarı oldun Evet seni sevmek zor işmiş Seni sevmeden önce mutluydum Ama...

Sayfayı Paylaş