gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Tv8'de Kalacak Programlar ve İsimler!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tv8 acun ılıcalı, acun ılıcalı tv8, tv8 programları
    Sevgili melekler, ünlü programcı Acun Ilıcalı'nın Tv8 kanalını satın almasının yankıları sürerken, Ilıcalı kanalında yeni sezonda kanalında yapmayı düşündüğü yeniliklerden bahsetmişti. Ilıcalı geçtiğimiz gün yaptığı bir açıklamada Tv8'de kalmasını istediği programları ve isimleri de açıkladı..

acun-tv8.jpg

İşte Tv8'de Kalacak Programlar ve İsimler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyabetliler ve Aşılama Programları

Diyabetliler ve Aşılama Programları

Diyabetli olan çocuklarda, diyabetli olmayan çocuklardaki aşı programının aynısı uygulanır. Bazı aşılardan sonra yaklaşık bir gün boyunca çocuk kendini iyi hissetmeyebilir ve kan şekeri yükselebilir. Bunun için kan şekerini sık kontrol ediniz ve aşırı yükselme söz konusu ise gerekli önlemleri X~A alınız.
  2. Dünya 2238'de kadınlara kalacak

Dünya 2238'de kadınlara kalacak

Dünya 2238'de kadınlara kalacak Bilim dergisi Focus, erkeklerin neslinin tükeneceğini açıkladı. Yani dünya bir süre sonra kadınlara kalacak. Dünyaca ünlü bilim dergisi Focus, erkek neslinin kaderini masaya yatırdı....
  3. Bu Tarz Benim, İşte Benim Stilim Adıyla TV8'de

Bu Tarz Benim, İşte Benim Stilim Adıyla TV8'de

işte benim stilim,bu tarz benimin yeni adı,tv8 işte benim stilim TV8, mahkeme kararı doğrultusunda ' Bu Tarz Benim' olan programının ismini 'İşte Benim Stilim' olarak değiştirdi. Show TV'de ise programın ismi aynı kalırken içerikte değişikliğe gidildi. Dünkü yayından itibaren itibaren, kızların aynı temalı kostüm ile düello şeklinde birbirleri ile yarışacağı programda, artık erkek...
  4. Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyelerine Hayran Kalacaksınız

Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyelerine Hayran Kalacaksınız

Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyeleri- Tunus örgü işini artık bilmeyen yoktur sanıyorum. Biraz zor ilerleyen bir örgü tipi olsa da örmesi gerçekten zevkli bir örgü tekniğidir diyebilirim sevgili meleklerim. Beğendiğiniz bir deseni motifi tunus işi yaparken bunu örgü modelinize işleyerek tunus işi ile harikalar yaratabilirsiniz. Özellikle ben tunus işi örgü tipini bebek örgülerine çok...

Sayfayı Paylaş