gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Işte Yaprak Dökümü’nün Yeni şevket’i

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Kadrodan çıkarılan Caner Kurtaran'ın rolünü kimin oynayacağı belli oldu.

Kanal D’nİn reyting rekortmeni dizisi Yaprak Dökümü’nde Şevket karakterini canlandıran Caner Kurtaran, geçen hafta disiplinsiz tavırları nedeniyle kadrodan çıkarılmıştı. Dizinin çalışma sistemine ayak uyduramadığı ve sık sık problem çıkardığı belirtilen Kurtaran’ın yerine yeni isim arayışı içine girilmişti. Bu isim sonunda belli oldu. Dizinin yeni bölümlerinde oyuncu Hasan Küçükçetin rol alacak. “Menekşe ile Halil” dizisinde Sedef Avcı’nın eşi Mustafa karakterini canlandıran Küçükçetin, haziran ayında final yapacak dizinin yeni Şevket’i olarak kamera karşısına geçecek.

internethaber

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Işte Yaprak Dökümü’nün Yeni şevket’i
    offf yhaa ben bu adamı hiç sevmiyorum yhaa şevkett gerii gelsinn yhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:ballchain::sinirli:

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

hiç yakıştıramadım ben bu adamı Şevketliğe :tsk:

4. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

tipi uygun degil bence sevket karakterine

Işte Yaprak Dökümü’nün Yeni şevket’i konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak Dökümü’nün  güzellerii

Yaprak Dökümü’nün güzellerii

ferhundenin gittiği yer KANAL D'nin reyting rekorları kıran dizisi "Yaprak Dökümü"nde bu akşam, evden ayrılan gelininin hamile olduğunu öğrenen Ali Rıza, oğlu Şevket'e ailesine sahip çıkması konusunda destek veriyor. Ekranların sevilen dizisi "Yaprak Dökümü"nün kederli babası Ali Rıza Bey’in üç güzel kızı ve gelinini canlandıran başarılı oyuncular; Bennu Yıldırımlar, Gökçe...
  2. Işte tarkan'ın yeni aşkı

Işte tarkan'ın yeni aşkı

BİLGE ÖZTÜRK'TEN AYRILDIKTAN SONRA HAYATINI KİMSEYİ SOKMAYAN TARKAN, NEŞE ERBERK AJANS'TA YURT DIŞI TEMSİLCİSİ OLARAK ÇALIŞAN NİL ÖZALP İLE BİRLİKTE... Geçtiğimiz yıl altı yıldır birlikte olduğu Bilge Öztürk'le yollarını Tarkan'ın, yeni bir aşka yelken açtığı söyleniyor. Tarkan'ın yakın çevresinden alınan bilgiye göre ünlü şarkıcı, üç aydır Neşe Erberk Ajans'ta yurt dışı temsilcisi...
  3. Yapraklar...

Yapraklar...

Ne kadar dogru bir söz degilmi meleklerim, YAPRAKLAR SON BAHAR GÜNÜ HEP ACMAK ISTER... Buyrun... Bugün Yine Tek Başıma Sabahladım.. "...Üzülmedim yoksun diye.. Nasılsa bir gün gelir.. Ben de ağlarım..."
  4. Işte meleklerım osmanlı usulu vişnelı yaprak sarma

Işte meleklerım osmanlı usulu vişnelı yaprak sarma

Malzemeler: 500 gr yaprak 500 gr pirinç 250 gr çekirdeği alınmış vişne 500 gr ince kıyılmış kuru soğan tuz, tarçın, nane zeytinyağı 1 tatlı kaşığı limon suyu 1 çorba kaşığı şeker yeteri kadar su Yapılışı: Yapraklar hafif dirice haşlanır. Tencerede zeytinyağında soğanlar iyice kavrulur. Pirinçler ilave edilir. Şeker ve limon suyu ilave edilir. Pirinçler şeffaflaşana kadar...
  5. Işte polat alemdar'ın yeni rolü!

Işte polat alemdar'ın yeni rolü!

Kurtlar Vadisi Pusu'daki rolünden başka hiçbir rolde izlemediğimiz Necati Şaşmaz ilk kez farklı bir karakteri oynadı... “Kurtlar Vadisi”nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, Kemal Tahir’in ölümsüz eserinden uyarlanan TRT 1’deki “Kurt Kanunu” dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Şaşmaz’ın Enver Paşa’yı oynadığı bölüm, yarın akşam ekrana gelecek

Sayfayı Paylaş