gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm Resimleri!

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yeni hürrem sultan vahide gördüm yeni hürremin resimleri

Sevgili melekler, bu gece Muhteşem Yüzyıl dizisi sezon finali ile ekranlara gelecek. Bu gecenin en önemli özelliği ise yeni Hürrem Sultan olarak diziye giren Vahide Gördüm'ün, izleyicinin ilk kez karşısına çıkacak olması. İşte bu gece Hürrem olarak izleyeceğimiz Vahide Gördüm'ün ilk resimleri...

2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

bence olmuş asalet akıyor kadından

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla bence de olmuş, kadın güzel, ağır, oturaklı, saç göz ten rengi de çok benzemiş. Üstelik kadının ifadesinde yılların yorgunluğunun izleri de hissediliyor. Kısacası bundan iyisi şamda kayısı :D:D Üstelik şimdi araya 3 ay tatil de girince, öyle bir alışacağız ki, Meryem aklımıza bile gelmeyecek :D:D

4. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    makyozunde baya yku hafifliycek

İşte Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm Resimleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vahide Gördüm Yeni Dizisi

Vahide Gördüm Yeni Dizisi

Vahide Gördüm Yeni Dizisi hangi dizi acaba Vahide Gördüm hangi dizide oynayacak merak ettim
  2. İşte Yeni Hürrem Sultan!

İşte Yeni Hürrem Sultan!

hürrem sultan taklidi hürrem sultanın benzeri meryem uzerlinin benzeri Star tv ekranlarının reyting rekoru kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl finale doğru yaklaşırken dizinin Hürrem sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli dizi setini terkederek yurt dışına gitmesi magazin dünyasını karıştırdı. Meryem Uzerli'nin diziye dönüp dönmeyeceği şu an belli değilken sosyal medya da Hürrem Sultan taklidi...
  3. Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü Olacak?

Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü Olacak?

yeni hürrem sultan hürrem sultan muhteşem yüzyıl haberleri Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem kriziyle ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atıldı. Meryem Uzerli'nin diziden ayrılmasından sonra ortaya atılan iddiaya göre yeni sezonda Hürrem Sultan rolünü ünlü oyuncu Vahide Gördüm canlandıracak. Öyle görülüyor ki iddiaların ardı arkası kesilmeyecek ve gerçeği ancak dizinin yeni...
  4. Vahide Gördüm Hürrem Sultan'a Hazırlanıyor!

Vahide Gördüm Hürrem Sultan'a Hazırlanıyor!

hürrem sultan vahide gördüm vahide gördüm hürrem sultan muhteşem yüzyıl hürrem sultan Sevgili melekler, yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl rolünü oynayacak olan Vahide Gördüm rolüne sıkı sıkıya çalışıyor. Tüm bölümleri izleyen Vahide Gördüm, dizinin 19 Haziran’daki 103. bölümünde görünmüş, ancak seyirciden eleştiri almıştı. Twitter’da eski ‘Hürrem Sultan’ Meryem Uzerli ile karşılaştırılan Vahide...
  5. Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

hürrem sultan vahide gördüm, hürrem sultan vahide perçin, vahide perçin haberleri Sevgili melekler, dün gece yayınlanan bölümüyle yeni sezonu açan Muhteşem Yüzyıl, takipçileri tarafından ilgiyle izlendi. Vahide Perçin yanında pek çok yeni ismi ilk defa izleyen seyirci acaba yeni kadroyu nasıl buldu? Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçim'in performansı beğenildi mi? İşte detaylar... yasar...

Sayfayı Paylaş