gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İşte Yeni Hürrem Sultan!

Konu, 'Komik Videolar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hürrem sultan taklidi hürrem sultanın benzeri meryem uzerlinin benzeri

Star tv ekranlarının reyting rekoru kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl finale doğru yaklaşırken dizinin Hürrem sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli dizi setini terkederek yurt dışına gitmesi magazin dünyasını karıştırdı. Meryem Uzerli'nin diziye dönüp dönmeyeceği şu an belli değilken sosyal medya da Hürrem Sultan taklidi yapan kız tıklanma rekoru kırıyor. Meryem Uzerli' ye aşırı derece de benzeyen ve Hürrem Sultan taklidini başarı ile yapan bu genç kızın Hürrem Sultan taklidini merak edenler için videoyu izlemeniz yeterli:D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    güzelmiş ya ama hürrem kadar yapamıyor :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  3. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Çiçuklar nerde süklüm ağaaaa ,bıldırcuk canım istor :D:D hürremin yeri başka yav

*EYLÜLMEHMETUTKU* ve MaWiM bunu beğendi.
İşte Yeni Hürrem Sultan! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hürrem  sultan

Hürrem sultan

MALZEME 200 gr Dana Eti ( Tranç Eti ) Yağsız ve Sinirsiz ( Kuşbaşı ) 100 gr Kültür Mantarı 1 tane orta boy Soğan 1 tane Sivri Biber 1 tane orta boy Domates 1 yemek kaşığı Salça ½ Limon 2 tane orta boy Patates 2 su bardağı Su 1 su bardağı Süt Arzu Edilen Miktarda Tuz ve Karabiber YAPILIŞI 1 – Kültür mantarlarını yıkayıp süzdükten sonra 30 dakika limonlu ve tuzlu suda bekletelim. daha...
  2. Hürrem Sultan Kapak Oldu!

Hürrem Sultan Kapak Oldu!

hürrem sultan meryem uzerli haberleri meryem uzerli Sevgili melekler, reyting rekorları kıran dizilerimizden Muhteşem Yüzyıl ortadoğuda da büyük ilgi görüyor. Hem dizinin hem de oyuncuların ilgi görmesi, ortadoğuda yayınlanan dergilerden 'Sayidaty'nin bu ayki sayısında 'Hürrem Sultan'ı canlandıran oyuncu Meryem Uzerli'yi kapak yapmasına sebep oldu. Ortadoğu'nun en büyük dergilerinden...
  3. İşte Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm Resimleri!

İşte Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm Resimleri!

yeni hürrem sultan vahide gördüm yeni hürremin resimleri Sevgili melekler, bu gece Muhteşem Yüzyıl dizisi sezon finali ile ekranlara gelecek. Bu gecenin en önemli özelliği ise yeni Hürrem Sultan olarak diziye giren Vahide Gördüm'ün, izleyicinin ilk kez karşısına çıkacak olması. İşte bu gece Hürrem olarak izleyeceğimiz Vahide Gördüm'ün ilk resimleri...
  4. Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

hürrem sultan vahide gördüm, hürrem sultan vahide perçin, vahide perçin haberleri Sevgili melekler, dün gece yayınlanan bölümüyle yeni sezonu açan Muhteşem Yüzyıl, takipçileri tarafından ilgiyle izlendi. Vahide Perçin yanında pek çok yeni ismi ilk defa izleyen seyirci acaba yeni kadroyu nasıl buldu? Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçim'in performansı beğenildi mi? İşte detaylar... yasar...
  5. Flaş! Hürrem Sultan Ölüyor! İşte Detaylar!

Flaş! Hürrem Sultan Ölüyor! İşte Detaylar!

hürrem sultan, muhteşem yüzyıl hürrem sultan, hürrem ne zaman ölecek Sevgili melekler, 4 sezondur solk soluğa izlenen reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl'da bir devir kapanıyor. Dizinin baş karakterlerinden Hürrem için artık son geliyor, Hürrem ölüyor. Çocuklarından birini tahta geçirmek için hayatını ortaya koyan Hürrem, vücudunda çıkan çıbana benzer yaralar yüzünden ölecek. 30 Nisan...

Sayfayı Paylaş