gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşte Yeni Kimliklerimiz !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; yeni kimliklerimiz haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bir süredir yeniden düzenlenmesi için çalışmalar yapılan yeni kimlikler görücüye çıktı. 2013 yılına girmemizle birlikte kimliklerimiz de değişecek ve aşağıda ki gibi olacak. Ayrıntıları ilerleyen zamanlarda paylaşacağız..

İşte Yeni Kimliklerimiz ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni kimlik kartlarımız

yeni kimlik kartlarımız

Nüfus cüzdanında devrim gibi yenilik. Tek kimlik kartına dünyalar sığdırıldı. Kartta güvenlik önlemleri üst düzeyde. TÜBİTAK tarafından tamamen milli olanaklar kullanılarak geliştirilen ve 2010’dan itibaren nüfus cüzdanının yerine kullanılması hedeflenen akıllı kimlik kartları, kopyalanma riskine karşı görünürde 7 üstün güvenirlikli önlemle korunuyor. TÜBİTAK Ulusal Elektronik...
  2. Gelecekte Kimlik No'larımız Ne İşe Yarayacak?

Gelecekte Kimlik No'larımız Ne İşe Yarayacak?

Operatör: Pizza xxx'i aradığınız için teşekkürler. Müşteri: Merhaba, sipariş verebilir miyim..? Operatör : Evet... siz... Bay Mehmet Selami'siniz ve Kadıköy'deki evinizden arıyorsunuz. Ev numaranız 216-xxx 61 62, ofisiniz 216-xxx 70 80 ve mobil telefonunuz xxx 201 25 25... Müşteri: Bütün numaralarımı nereden biliyorsunuz? Operatör : Sisteme bağlıyız efendim. Müşteri: Bir bol sucuklu,...
  3. İşte yeni kimlik kartlarımız

İşte yeni kimlik kartlarımız

yeni kimlikler ne zaman çıkacak yeni nüfus cüzdanı ne zaman çıkacak pasaport cikacak kimlikler cikiyor dağıtılacak İşte yeni kimlik kartlarımız Nüfus cüzdanında devrim gibi yenilik. Tek kimlik kartına dünyalar sığdırıldı. Kartta güvenlik önlemleri üst düzeyde. TÜBİTAK tarafından tamamen milli olanaklar kullanılarak geliştirilen ve 2010'dan itibaren nüfus cüzdanının yerine...
  4. Kimliğimiz?

Kimliğimiz?

Bir ülkenin marşı, o ülkenin kimliğidir desem nasıl bir tepki alırım bilemiyorum ama bizim kimliğimiz İstiklal Marşı'dır. İstiklal Marşı'nı papağan gibi söylemekten değil, ruhuyla anlamaktan bahsediyorum tabii ki. Anayasamızda İstiklal Marşı'ndan birinci bölümde bahsedilir ve bu madde değiştirilemez, sert bir hükümdür. Yani Türkiye Cumhuriyeti'nin marşı İstiklal Marşı'dır. Buraya kadar çok...
  5. Yeni kimlik kartları

Yeni kimlik kartları

özel güvenlik yeni kimlik kartları yeni kimlik kartları 2011 kimlikler 2011 ögg özel güvenlik kartı Vereceğim haber biraz eski olsada ben henüz duyanlardanım:D2010 yılında yeni bir yasayla kimlik kartlarımız değişiyormuş.Her ne kadar halen sahip olduğumuz eski kartları kullansakta yeni kimlik kartların özelliklerini okuduğumda bir önce yenilere geçmekte fayda olacağını düşünüyorum eğer sizde...

Sayfayı Paylaş