gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

İşte Yeryüzünün Meleği

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İşte Yeryüzünün Meleği
    oyy yerım ben senı sen tatlı sın...teşekkurler özdommm.gerçekten çok güzel bır melek..

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

yha yerim ben onuuu bana verin onuuu

4. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

oyyyyyyyyyyyyy yerim ben onu masallah ne güzel sey o öyle Allah nazardan korusun...

İşte Yeryüzünün Meleği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşinizi seviyor musunuz? melekler

İşinizi seviyor musunuz? melekler

Şu anda yaptığınız işi seviyorsanız ne ala! Ama sevmiyorsanız da, kendinize sorun: Yaptığım işten nefret ediyor muyum? Her sabah "Allah Kahretsin!" diyor muyum? İşiniz sizde çok olumsuz duygular uyandırmıyorsa, bu iyi bir başlangıçtır. Herkesin her zaman sevdiği bir işi yapma lüksü olmayabilir. Bulunduğunuz konumda, yaptığınız işi çok da severek yapmıyorsanız, bu normaldir. Çünkü...
  2. Meleğin mutsuz işte [melek-yüzlüme]

Meleğin mutsuz işte [melek-yüzlüme]

. . Meleğin mutsuz işte... kanadından kanlar geliyor... gözlerindeki yaşlar kimin için.... kalbini kıran kim...? bu umutsuz sözleri kimlerden kalma... sen melektin unuttun mu yoksa...? melekler her zaman güzeldir...ve gönül aynaları hep sevdiklerine döner...bir melek ne kadar zor var olur bilirmisin...bir melek bir insan için,bir dünya için ne kadar önemlidir düşündün...
  3. Slm Yeryüzünün Kanatsız Melekleri

Slm Yeryüzünün Kanatsız Melekleri

Herkese merhabalar; bu harika siteye üye olmaktan gurur duyuyorum. Emeğinize sağlık.. Tüm meleklere melekler kadar saf bir hayat diliyorum:melek:
  4. Yeryüzü meleği!!

Yeryüzü meleği!!

yeryüzü melekleri Yeryüzü meleği' diyor annem bana Kanatlarım incecik, kırılgan.. Çırparken yoruluyorum Bütün gün köşemde oturuşum işte bundan! Sabahların yaşam kokan havasını odama almak Pencereyi açmak yasak.. Yasak koşmak, ağlamak, koklamak.. Üzülmek yasak! Şekerlemeler dilimde erimez, Gözümde kalır benim Bedenim denizi özler..vazgeçerim Karlara bulanmak isterim, Bulutları, sırtım çimende...

Sayfayı Paylaş