gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

İŞTE! Yılın aşk iddiası

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Maşallah bi boşanında ondan sonra başka biriyle olun yahuu bu ne yaa:S

"Miami dönüşü evde büyük bir şokla karşılaştım" diyerek eşi Sulhi Aksüt'e boşanma davası açan Can'ın ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'yle birlikte olduğu magazin aleminde dilden dile dolaşıyor.

İklinin ilişkisinin Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda 13 Ağustos'ta verdiği konserin provaları sırasında başladığı iddia ediliyor.

KÜPELERİ DE CAN TASARIMI

Cezaevinde bulunan Deniz Seki'yle fırtınalı bir aşk yaşayan iki çocuğunun annesi Nazire Hanım'dan bir türlü boşanamayan Hüsnü Şenlendirici'nin yakınlarına çok mutlu olduğunu söylediği öğrenildi.

Şenlendirici'nin konserde taktığı küpelerin tasarımını da yapan Sibel Can'ın 1 Ekim'de görülecek boşanma davasına kadar ilişkiyi gözlerden uzak yaşamak istediği söyleniyor. ​

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Normaldir ya Lamazi, bu sanatçılarda edep yahu dedirtecek çok şey oluyor artık kınamıyorum hiçte yadırgamıyorum :) Bunlar ayrılır ayrılmaz yeni aşklara akıyorlar :)
    Aksınlar bakalım :D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Sibel Can cok begendigim ve severek dinledigim bir sanatcidir...

Simdi illaki HER CIKAN HABER dogru olacak diye bir kayde yok ..

Sonucta bircok kez Medya "yanlis haber" ile gündemi sarsmayi basariyor...

AMA , ates olmayan yerdende duman cikmaz derler, ki bu haber gercekten dogru ise : yazik etmis derim Sibel Can ve hic yakistiramadim...

Ama Sadmininde dedigi gibi, edep denilen seyden cok uzaklar...

Neyse haklarinda hayirlisi diyelim bari :)

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlardaki nasıl bir midedir ben anlamıyorum bu arkadaşların yaptığı iğrençlik ! E tabiki haber doğru ise.Allah hepsini ıslah etsin...ne diyeyim. :)

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar zaten kadın öbüründen ayrılmadan sulhiden hamiş kaldı şimdide hüsnüyemi sardı yazık denize nediyeyim olan ona olmuş :deli:

İŞTE! Yılın aşk iddiası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk işte...

aşk işte...

Ateş bir gün suyu görmüş yüce dağların ardında sevdalanmış onun deli dalgalarına. Hırçın hırçın kayalara vuruşuna, yüreğindeki duruluğa demiş ki suya: Gel sevdalım ol,hayatıma anlam veren mucizem ol... Su dayanamamış ateşin gözlerindeki sıcaklığa al demiş; Yüreğim sana armağan... Sarılmış ateşle su birbirlerine sıkıca, kopmamacasına... Zamanla su, buhar olmaya,ateş, kül olmaya başlamış.Ya...
  2. işte yılın ayakkabı modelleri

işte yılın ayakkabı modelleri

bu yılın ayakkabı modelleri bu yılın ayakkabı modası modası komik modelleri moda ayakkabıları
  3. İşte Yılın Hıyarı

İşte Yılın Hıyarı

Evvet Meleklerim İşte Garşınızdaaa daa daa da da aha eko yaptı :) Kimsemi yok nedir? Evet Garşınızdaaaa YILIN HIYARI :))))) :parti:
  4. İşte 3000 yılı...

İşte 3000 yılı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İşte yılın sorusu

İşte yılın sorusu

:piha:Melekler nette gezerken bir gazete de sorulan soruyu gördüm gülmekten öldüm:piha:Bence okuyunca sizde gülmekten alamayacaksınız kendinizi.Bu soruyu soran kişinin sizce akıl sağlığı yerindemidir bir deyiverin bana:DBuyrunuz:Dİşte o soruu:d * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Prezervatif yoktu,çorap kullandım.sevgilim hamile kalır mı?...

Sayfayı Paylaş