gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

işte yine gelinlikler

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: işte yine gelinlikler

baya güzellermiş ama:) saol canım emeğine sağlık

3. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

paylasim icin tesekkurler canim

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

rica ederim ben szie teşşekür ederimmm

işte yine gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte yine susuyorum....

işte yine susuyorum....

Ne keyifle okuduğum şiirler ezberimde, ne de bağıra çağıra söylediğim şarkıların sözleri. Dalgın gözlerle yürüdüğüm caddelerde kayboluyorum. Sonsuz bir inatla sarıldığım radyodan gelen o harika melodilerin de tadı yok? Peki ya o yağmurda iliklerime kadar ıslanmalarımı kim çaldı benden? Bilmiyorum! Susuyorum artık... Sustukça susuyorum. Sustukça, üzerime gelen insanlardan kurtarmak için...
  2. İşte yine susuyorum

İşte yine susuyorum

Ne keyifle okuduğum şiirler ezberimde, ne de bağıra çağıra söylediğim şarkıların sözleri. Dalgın gözlerle yürüdüğüm caddelerde kayboluyorum. Sonsuz bir inatla sarıldığım radyodan gelen o harika melodilerin de tadı yok? Peki ya o yağmurda iliklerime kadar ıslanmalarımı kim çaldı benden? Bilmiyorum! Susuyorum artık... Sustukça susuyorum. Sustukça, üzerime gelen insanlardan kurtarmak için...
  3. İşte yine yeni yıl gifleri

İşte yine yeni yıl gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. İşte Nazlı Tolga'nın Gelinliği!

İşte Nazlı Tolga'nın Gelinliği!

nazlı tolganın gelinliği, nazlı tolga, nazlı tolga haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz cumartesi gündüz İstanbul Harbiye’de bulunan St Esprit Kilisesi’nde dini törenle, akşam da Çırağan Sarayı'nda düzenlenen bir düğünle evlenen Fox Tv ana haber spikeri Nazlı Tolga şık bir gelinlik giydi. Türk geleneklerine uygun bir şekilde yapılan kına gecesinin ardından Çırağan'da dünyaevine giren Tolga...
  5. İşte Nur Fettahoğlu'nun Gelinliği!

İşte Nur Fettahoğlu'nun Gelinliği!

nur fettahoğlu, nur fettahoğlunun düğünü, nur fettahoğlunun gelinliği Sevgili melekler, başarılı ve güzel oyuncu Nur Fettahoğlu, dün gece düzenlenen bir törenle dünyaevine girdi. İşadamı Levent Veziroğlu ile evlenen Fettahoğlu'nun işlemeli şık gelinliği gözlerden kaçmadı. Modacı Tuvana Büyükçınar tarafından tasarlanan özenle gelinlik göz kamaştırdı. Levent Veziroğlu’nun damatlığı ise...

Sayfayı Paylaş