gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

İşte Yine Yurdumun Güzel İnsanlarından Güzel Ve Güldüren Kareler....

Konu, 'Komik Resimler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Komik Resimler Yurdum İnsanı Komik Kareler

İşte memleketimizin insanından komik kareler...Biraz gülelim keyiflerimiz yerine gelsin ama değilmi??İşte sizler için gülme krizine girebileceğiniz derlemeler...Bu arada kamyon arka yazıları da çok var ama artık sanırım bu kamyon arkası yazıları göremeyeceğiz....Sanırım yeni bir yasak geldi..Kamyon arkası yazılar artık olmayacak...

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    hahaha hahaha insanların yaratıcılığına hayran kaldım özellikle ilk resimdeki çocuğa :hhh: :hhh: ayrıca merak ettim o çocuk kız olsaydı nasıl bir yol bulucaklardı hahaha hahaha hahaha

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    evet valla haklısın kız olsaydı heralde ona da ilginc bir buluş bulurlardı:D:D

İşte Yine Yurdumun Güzel İnsanlarından Güzel Ve Güldüren Kareler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel Yurdumun Güzel İnsanları

Güzel Yurdumun Güzel İnsanları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hollywood’un çılgın güzelinden yine çılgın kareler!..

Hollywood’un çılgın güzelinden yine çılgın kareler!..

P { margin: 0px; } Hollywood’un güzel yıldızı Tara Reid çılgınlıklarına devam ediyor.. Kendi adını taşıyan reality şovla tüm dünyayı dolaşan ve izlenme rekorları kıran Reid, gece kulüplerini dolaşmadan da edemiyor. Geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla çılgınlar gibi eğlenen Tara gece kulübü çıkışında kendisini bekleyen kameralara bol bol gülücük dağıttı. Aldığı aşırı alkol gözlerinden...
  3. Memleketimin Güzel İnsanları :)

Memleketimin Güzel İnsanları :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Güzel çanakkalenin güzel insanları buraya....    :):)

Güzel çanakkalenin güzel insanları buraya.... :):)

Arkadaşlar çanakkalede ikamet eden bi arkadaşımzı varsa sitede lütfen bana ulaşabilir mi sormak istediğim şeyler varda şimdiden teşekkürler hepinizi öpüyorumm :D:clapping:

Sayfayı Paylaş