gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

istediğim sensin-cecily von ziegesar

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

DEDİKODUCU KIZ SERİSİNE DEVAM:)

KİTAP ADI:istediğim sensin
    YAZARI:Cecily Von Ziegesar
    SAYFA:225
    ÇEVİREN:Zeynep Yeşiltuna
    TÜRÜ:roman

Ben ve arkadaşlarımın inanılmaz evlerde yaşadığımız seçkin özel okullarda okuduğumuz ve Manhattan 'ı parmağımızda oynattığımız New York Yukarı Doğu Yaka 'ya hoş geldiniz! Böylesine muhteşem olmak zor işmiş gibi görünebilir ama şöyle ifade etmeye çalışayım ki bu bizim için en yakın arkadaşımızın sevgilisiyle yatmak kadar kolay!
    Dedikoducu Kız 'ın dünyasına kıskançlık
    ihanet ve 400 $ değerindeki Christian Louboutin sandaletlerin dünyasına siz de katılın.
    Üniversite kabul mektuplarımız bugün elimizde olacak. On ikiden vuranlar sanki şok olmuş gibi ve alçakgönüllü davranacak; içler acısı şekilde başarısız olanlarsa belaya battıklarını gizliden gizliye bilmelerine rağmen yine de tüm bu dünyevi şeylerin aslında ne kadar önemsiz olduğunu savunacak.
    Bir İki Üç! İit dalaşı kokusu alıyorum ya siz? Fakat gün bugündür ve bugünden itibaren asıl önemli olan konuya geri dönmenin zamanı gelmiştir:
    Aşk hayatlarımız. Bir an önce gerçek eğlencenin başlaması için sabırsızlanıyorum. Hepinize bol şans millet!

istediğim sensin-cecily von ziegesar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben senin varmak istediğin o '' Yol'un sonuyum ''

Ben senin varmak istediğin o '' Yol'un sonuyum ''

ben senin varmak istediğin o yolun son uyum ben senin varmak istediğin o yolun sonuyum tenin oyunları sonuyum sözleri ; kaynak:devtürkler
  2. dedikoducukız-cecily von ziegesar

dedikoducukız-cecily von ziegesar

gençlere hitap eden bir kitap...kitap okumak sıkıcı diyenlere tavsiye edebilirim eglenceli bir kitap zengin aile çocuklarını anlatıyor:) Ayrıca bu bir seridir birini okuyunca diğerlerinide okumanız gerekecek ki okumak isteyeceksiniz zaten:) KİTAP ADI: DEDİKODUCU KIZ YAZARI:Cecily Von Ziegesar SAYFA:222 ÇEVİREN:Zeynep Yeşiltuna TÜRÜ:ROMAN Kızlar müthiş bir seri başlıyor! New York,...
  3. hiçbirşey bizi bir arada tutama-cecily von ziegesar

hiçbirşey bizi bir arada tutama-cecily von ziegesar

KİTAP ADI: hiçbirşey bizi bir arada tutamaz YAZARI:Cecily Von ZİEGESAR SAYFA:256 ÇEVİREN:ZEYNEP YEŞİLTUNA TÜRÜ:ROMAN/GENÇLİK AŞK Dedikoducu Kız’ın dünyasına -herkesin olağanüstü, her şeyin muhteşem olduğu, baktığınız her yerde kıskançlık ve ihanet göreceğiniz bir dünyaya- hoşgeldiniz! Yeni macerada haziran kapıda ve New York şehri, alevler içinde yanan aromalı mumlar gibi: Sıcak...
  4. Kimse daha iyisini yapamaz-cecily von ziegesar

Kimse daha iyisini yapamaz-cecily von ziegesar

GERCEKTEN SÜRÜKLEYİCİ BİR SERİ HEPSİNİ OKUYACAKSINIZ TAVSİYE EDERİM OKUYORUM SAHSEN KİTAP ADI:KİMSE DAHA İYİSİNİ YAPAMAZ YAZARI:CECİLY VON ZİEGESAR SAYFA:250 ÇEVİREN:ZEYNEP YEŞİLTUNA TÜRÜ:ROMAN YAYINEVİ:ARTEMİS Dedikoducu Kız'ın dünyasına -herkesin olağanüstü, her şeyin muhteşem olduğu, baktığınız her yerde kıskançlık ve ihanet göreceğiniz bir dünyaya- hoş geldiniz! 'Hani eğer bir...
  5. Beni sevdiğini biliyorsun-cecily von ziegesar

Beni sevdiğini biliyorsun-cecily von ziegesar

KİTAP ADI:BENİ SEVDİĞİNİ BİLİYORSUN YAZARI:CECİLY VON ZİEGESAR SAYFA:246 ÇEVİREN:BİLGE TURAN YAYINEVİ: ARTEMİS Kızlar! İşte karşınızda, New York şehri dostluklarına ışık tutan, "Dedikoducu Kız" ruhunu bütünüyle taşıyan, Beni Sevdiğini Biliyorsun! Yani küstahlık ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda alkol,...

Sayfayı Paylaş