gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İstediğini Söyleyen, İstemediğini İşitir Atasözünün Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İstediğini Söyleyen, İstemediğini İşitir Atasözünün Anlamı hakkında kısa bilgiye ihtiyacım var tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, İnsanlar olur olmaz ortamlarda olur olmaz kişilerin karşısında lafını ölçüp biçmeden düşüncesizce tartmadan söylerse, onun da yüzüne aynı kendisi gibi her laf söylenir. Onun için laflarımızı tartarak konuşmalıyız. Yani bin düşünüp bir konuşmalıyız. Unutmayın söz gümüşse sükut altındır :)

İstediğini Söyleyen, İstemediğini İşitir Atasözünün Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 çocuk istediğini söyleyen güzel kim?..

5 çocuk istediğini söyleyen güzel kim?..

P { margin: 0px; } Bir yıl süren evliliğine son noktayı koyan güzel manken İpek Tanrıyar, şuan çok mutlu olduğunu ve evlilikten soğumadığını belirterek, "Başbakanımız 3 diyor ama ben 5 çocuk istiyorum" dedi. Tanrıyar, “benim çocuğum olur musun?” sorusuna “evet” cevabını değerlendirerek, "Çocuk tabii ki her insanın özlemi. Ben 28 yaşındayım. Bundan sonra anne olmak için çok...
  2. ''Çocuğa İş Buyuran Ardınca Kendi Gider'' Atasözünün Anlamı

''Çocuğa İş Buyuran Ardınca Kendi Gider'' Atasözünün Anlamı

çocuğa iş buyuran ardınca kendi gider, atasözü, anlamı, manası, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Günlük hayatta kullandığımız atasözlerinden biridir ''Çocuğa iş buyuran,ardınca gider'' atasözü melekler :) Adı üstünde bu atasözünü de en çok çocuklarımızdan birşey istediğimizde , onlardan bir karşılık alamadığımızda ya da yanlış birşey yaptıklarında kullanırız. Anlamı; Çocuktan...
  3. Doğru Söyleyenin Bir Ayağı Üzengide Gerek Atasözünün Anlamı

Doğru Söyleyenin Bir Ayağı Üzengide Gerek Atasözünün Anlamı

Doğru Söyleyenin Bir Ayağı Üzengide Gerek Anlamı Doğru Söyleyenin Bir Ayağı Üzengide Gerek Atasözünün Anlamı nedir ?
  4. ''Doğru Söyleyenin Bir Ayağı Üzengide Gerek'' Atasözünün Anlamı Açıklaması

''Doğru Söyleyenin Bir Ayağı Üzengide Gerek'' Atasözünün Anlamı Açıklaması

doğru söyleyenin bir ayağı üzengide gerek atasözü açıklaması anlamı manası ile ilgili bilgiler burada melekler Çocuklarımızın yalan söylememesi için hep nasihatler veririz.Yalan söylediklerinde uyarırız,örnekler veririz.Ama şunu da biliriz ki hep de doğruyu söylemek ne yazık ki bu zamanda prim yaptırmıyor insana melekler :) Hani derler ya doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye,işte bu...
  5. İşin Yoksa Şahit Ol, Paran Çoksa Kefil Ol Atasözünün Anlamı

İşin Yoksa Şahit Ol, Paran Çoksa Kefil Ol Atasözünün Anlamı

bu yazdığım işin yoksa şahit ol paran yoksa pardon çoksa kefil ol atasözünün anlamı nedir kısaca açıklarmısınız bana

Sayfayı Paylaş