gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İstediğiniz Şekilde Msn Adresi Almak ([email protected])

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

msn adresi sorgulama ilginç msn adresleri adres isimleri sorgulama uygun adresleri msn messenger ı açtıktan sonra(oturum kapalıyken) 'farklı bir hesapla oturuma açmak için buraya tıklayın' yazan yere tıklıyoruz,daha sonra altta solda "NET passport alın' yazan yere tıkladıktan sonra açılan pencerede ileriye tıklayıp gelen penceredeki soruya ''E posta adresiniz varmı?'' sorusuna ''Evet'' deyip ''ileri''yazan yere tıklıyoruz Daha sonra ise gelen yerde ''E posta adresinizi .NET passport'a kaydettiniz mi?'' çıkacak ordan ''Hayır E-posta adresimi Passport'a şimdi kaydetmek istiyorum'' olan seçeneği seçiyoruz ''ileri''yi tıklayınca, önünüze tekrar ''ileri'' seçeneği çıkacak tekrardan ileri diyoruz...

açılan internet sayfasındaki bilgileri istediğimiz şekilde dolduruyoruz;

E-posta Adresi: [email protected]

Parola:ne istersen onu yap

Parolayı Yeniden Yazın:eee üsttekini yine yap

Sonra kutudakileri yaz oraya

sonra en altta yukarıda yazdığınız e-posta adresini yazıp bitiriyoruz işi

NOT: BU HESAPTA MAİL ALIŞVERİŞİ YAPAMAYACAKSINIZ SADECE MESSENGERDA KULLANMAK İÇİN

İstediğiniz Şekilde Msn Adresi Almak ([email protected]) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin msn adresleri

ünlülerin msn adresleri

sanatçı msnleri sanatçıların msn adresleri ünlülerin e mail adresleri ünlülerin msn mail Ünlülerin msn adresleri seda sayan: [email protected] yunus günce: [email protected] okan bayülgen: [email protected] İbrahim tatlıses: [email protected] tarkan: [email protected] cem yılmaz: [email protected] fatih terim:...
  2. İsim ve Soyisimden MSN, Hotmail, vd. adresi bulun resimli anlatım

İsim ve Soyisimden MSN, Hotmail, vd. adresi bulun resimli anlatım

hotmail isimleri msn adres isimleri en güzel msn adresleri güzel adresleri hotmail Programı resimLerLe anlatmaya çaLıştım isim ve soyisim bilgilerini girip uzantısını ([email protected],hotmail vs) seçip search (arama) tuşuna basıp aratıyoruz ve sonuçlar karşımıza çıkıyor resimleri incelersiniz de daha rahat anlayabilirsiniz zaten... Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın...
  3. değişik msn şekilleri

değişik msn şekilleri

değişik msn şekilleri kalpli nick şekilleri msn nick yazma değişik şekiller ஐ ░░▒▓███▓▒░░ ♠♠♠♠♠ Nick ♠♠♠♠♠ ░░▒▓███▓▒░░ ஐ ஐ ♥―♥―♥―♥→ ‼… Nick …‼ ←♥―♥―♥―♥ ஐ «««¯¯¯¯º~º¯¯¯¯« ( Nick )»¯¯¯¯º~º¯¯¯¯»»» | ¤ۣۜ..¤ |·°· ~ ·° ( Nick) °· ~ ·°·| ¤ۣۜ..¤| ((¯`»¦«´¯)) Nickiniz ((¯`»¦«´¯)) [email protected](X) ®·#(([c=12]N Nick[/c=1]))·’®(X) ®∑×∑×∑.∆.∆.∆.∆….. ஐ·#·@ [M] ● ·@ [E] ● ·@ [R] ● ·@ [H] ● ·@ [A]●...
  4. isim ve soyisim şeklinde msn adresi nasıl alınır?Resimli anlatım

isim ve soyisim şeklinde msn adresi nasıl alınır?Resimli anlatım

msn adresi nasıl alınır emesen nasıl alınır burdan
  5. İsimden Adres Öğrenme

İsimden Adres Öğrenme

TC Kimlik Numarasını bildiğiniz bir kişinin ikametgah adresini öğrenebilirsiniz. Aşağıda size vereceğimiz linki kullanarak TC kimlik no ile ilgili olan bölüme adresini bulmak istediğiniz kişinin TC Kimlik numarasını yazarak ve Resim doğrulamasını da yaparak TC Kimlik No ile Sorgula tuşuna basmalısınız. Sorgulama işlemi gerçekleştirildiğinde (Kişi Sorgulama), eğer girdiğiniz TC Kimlik...

Sayfayı Paylaş