gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Istee bu yüzden kel kalmis adamcagiz....

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Istee bu yüzden kel kalmis adamcagiz....

Güzelmiş :hhh: Ellerine sağlık canım...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Istee bu yüzden kel kalmis adamcagiz....

haha:hhh: çok güzeldi ya demek keller bu yüzden keller:hhh:

Istee bu yüzden kel kalmis adamcagiz.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Kelime Sana Neyi Hatırlatıyor ??

Bu Kelime Sana Neyi Hatırlatıyor ??

Bu Kelime Sana Neyi Hatırlatıyor ??? KAYNANA! :D
  2. Hande Yener - Bu Yüzden

Hande Yener - Bu Yüzden

hande yener böylesi sıkar hande yener sevmedim fikrini sevmediğim fikrini aklından çıkar sevmedim aklından çıkar son zamanlarda tarih kendini tekrarlıyor İçindeyken çok acı aşk Dönüp geçmişe bakınca güzel Yani şimdiden ayrılmayı, o yüzden seçtim ben Mükemmel maalesef sıradan Çekilince aşk acısı aradan Yani şimdiden ayrılmayı, o yüzden seçtim ben Sevmedim fikrini aklından çıkar Bil ki...
  3. Bu kelime sana neyi hatırlatıyor?

Bu kelime sana neyi hatırlatıyor?

hadi melişler başlayalım bu kelime size ne hatırlatıyor: ben başlıyorum yanlızlık
  4. Bu yüzden ayrıldık..!

Bu yüzden ayrıldık..!

Bu Yüzden Ayrıldık… İnsanın kaç rengi var değil mi? Bir insan aslında ne kadar çok melodidir. O yüzden belki de bu kadar karmaşık, bu kadar derindir. Bu Yüzden Ayrıldık… Biz seninle ayrıldık çünkü birlikteyken de örtmedi sevgimiz yalnızlığımızın üstünü. Kendimizi hep tek hissettik. Yalnızlığın soğuğu yerleşmişti ellerimize, birbirimize dokunurken üşüdük. Birlikte çok renkliydik. Sen...
  5. yüzümde bi bu eksikti :(

yüzümde bi bu eksikti :(

merhaba kızlar.Yüzümde önce sivilce sandığım bi şişlik vardı ama maalesef kendiler çıbanmış :( etrafı morardı hiç bişey yapamıyorum korkuyorum izi kalır morarıklığı geçmez diye :( ne iyi gelirki bu çıbana iz bırakmayacak şekilde :( bakalım babaannem 3 gün boyunca bi okuyalım dedi bide zeytinyağı sürdürdüler o kadar zeytinyağı iyi gelir mi bu merete? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden...

Sayfayı Paylaş