gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Isteği gerçekleşti

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

KADİR İNANIR İLE BİRLİKTE TRT'DE YAYINLANAN İPSİZ RECEP DİZİSİNDE OYNAYAN BURCU KARA, BU DİZİNİN KENDİSİNİN İLK DÖNEM DİZİSİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Milliyet Televizyon'a konuşan Burcu Kara, Ayşe isimli karakteri canlandırdığını ve İpsiz Recep'in adamlarından Ahmet'e aşık olduğunu söyledi. İlk kez bir dönem dizisinde rol aldığını belirten Kara, 'Çok istiyordum ve bunu da gerçekleştirdim. Hikaye bana anlatılınca çok sevdim ve kabul ettim. Ayrıca bu projeyi ailemle paylaştım annem 'Kızım seni öyle görmek bizi çok gururlandırır, mutlu eder. Ne olur kabul et' dedi. Ben de kabul ettim' şeklinde konuştu.

Bir proje bittikten sonra hemen bir başka projede yer almamaya özen gösterdiğini vurgulayan Burcu Kara, ancak bu projenin farklı olduğunu belirtti. Sürekli bir yerlerde görünmekten hoşlanmadığını dile getiren Burcu Kara, 'Kendimi televizyonda farklı bir şeyde yani magazin programlarında gördüğümde mutsuz olan birisiyim' şeklinde konuştu.

Kadir İnanır ile aynı projede yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Burcu Kara, 'Çok onur verici ve onu izlemek bile çok hoş bir şey. Kısaca masal gibi bir şey. Çocukluğundan beri onu izlmemişsin ve şimdi yan yanasın garip bir duygu, insan ne kadar şükretse azdır' dedi.

2. HARBİKIZ

HARBİKIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Isteği gerçekleşti
    İYİ istediği olmuş.........

Isteği gerçekleşti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler Ve Istekleri

Erkekler Ve Istekleri

Kadınların hiçbir şey istememesini ister. "Seni seviyorum" sözünü bir kez söylesin, karşı taraf bununla 20 sene idare etsin ister. Gökten yağmur değil kadın yağsın ister. Maçların 90 dakikadan 24 saate çıkarılmasını ister. Evli olmak ama bekar gibi yaşamak ister. Ölecekse skor yaparken ölmek ister. Bir bakışı canlar yaksın ister. Bütün kızları ellemek, el değmemiş bir...
  2. Tazminat Isteklerinde Zamanaşimi:

Tazminat Isteklerinde Zamanaşimi:

Madde 40 - (Değişik madde: 02/05/2001 - 4667/27. md.) İş sahibi tarafından sözleşmeye dayanılarak avukata karşı ileri sürülen tazminat istekleri, bu hakkın doğumunun öğrenildiği tarihten itibaren bir yıl ve her halde zararı doğuran olaydan itibaren beş yıl geçmekle düşer.
  3. Aşure günü gerçekleşmiş olan çok önemli hadiseler

Aşure günü gerçekleşmiş olan çok önemli hadiseler

Aşure günü gerçekleşmiş çok önemli bazı olaylar hakkında kısa kısa bilgiler kızlar... -İbrahim A.S. aşure günü doğdu, nemrut'un ateşinden de aşure günü kurtarıldı. -Musa A.S. firavunun elinden aşure günü kurtarıldı, firavun aşure günü boğuldu. -ALLAH'u Teâlâ C.C., İdris A.S. Peygamberi aşure günü 4. kat semaya kaldırdı. -ALLAH'u Teâlâ C.C., Eyyüb A.S. hastalıklarına aşure günü şifa...
  4. 4.Yüz Naklimiz Gerçekleşti....

4.Yüz Naklimiz Gerçekleşti....

Yeni Yüz Nakli 4.Tam Yüz Nakli Haberi Türkiyede 2. Tam Yüz Nakli Toplamda 4. Yüz Nakli Turan Çolak'a yapıldı...Sonuç olumlu şuanda..Ve ilk fotoğrafını sizlerle paylaşıyorum....Biliyorsunuz ki Uşakta intihar eden bir gencin yüzünü ona taktılar...O gencin resminide paylaşıyorum sizlerle...Turan Çolakın Haberini burada sizinle paylaşmıştık...İşte şimdide ameliyat bitti ve Turan yeni yüzüne...
  5. Aşure Gününde Gerçekleşmiş Olaylar Nelerdir?

Aşure Gününde Gerçekleşmiş Olaylar Nelerdir?

aşure günü, aşure gününde neler oldu, aşure günü olan olaylar Sevgili melekler, içinde bulunduğumuz Muharrem ayının 10.günü aşure günüdür. Bu mübarek günde İslami açıdan pek çok önemli olay meydana gelmiştir. Arapça'da 10 manasına gelen "aşara" kelimesinden türeyen Aşure gününde olan olaylar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz... Aşure gününde hangi olaylar olmuştur:...

Sayfayı Paylaş