gebe
  1. gülnisa

gülnisa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

istemeye geliyolar acil zayıflamam lazım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gülnisa tarafından paylaşıldı.

acil zayıflamam lazım zayıflamam lazım çok acil acilen zayiflamam lazim mrba arkadaşlar 1 hafta sonra 13 eylülde istemeye gelicekler sevdiğim adam ve ilk defa ailesi ile tanışıcam boyım 1.55 klom 53 3 kilo bir htada nasıl verilir sttresten daha çok yemek yiyesim varrr dudağım uçuk stresten ve vücüdum stresi dışarı vurmaya başladı hastalık olarak :S içimdede önceki yaşdığım olaydan doalyı olmamsından korku var herşey tam gözüküyo ama son adan bişiy çıkarsa diye çok korkuyorum nasıl yenicem bunu bilen varmı ???yoksa bittim ben :S:grev::grev:

2. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu dönemde bol bol bitki çayı iç tatlım, yasemin strese çok iyi gelir veya papatya çayı müthiş rahatlatır. günde 10 dakika da olsa kendini dinle sırtın yere uzan ve bütün vücudunun yere yapıştığını hissedecek gibi. sonra kilonda çok fazla değil canım merak etme, belki hemen o güne kadar zayıflayamazsın ama bence yeterince kilo verirsin iyi bir spora başladın mı

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle hayırlı ugurlu olsun allah mutlulugunu daim etsin canım bu kadar stres yapma yürüyüş yap ne bilim rahatlatıcı müzikler dinlee ayrıca bence tam yerinde kilonn bunlar senin en güzel günlerin bunları stres edip bu güzel günlerini yaşamyı unutma az sakin olll herşey gönlünce olsun rabbim tamamını erdirsinn inşallah ....

4. Huri

Huri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy ne heyecan verici şeyler:) bebeğim bence sen zaten o güne kadar bişey yapmasan heyecandan verirsin fazlalıklarını merak etme:)

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmmm hayırlı olsun öncelikle senin adına çok sevindim inş bi sorum çıkmazz.İyi düşünelim ki iyi olsun stres yapma kız ne güzel işte muradına eriyosun azıcık kilon olsun ne olucak ki

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    dün aksam istediler sanırım seni nasıl gecti merak ettim :D derdine tam derman olamadım gec gördüm amaaa bu takıntından vazgec dudagında ucuk cıkması onların beğenmemesine engel değill sonucta o gecici bisi cicimm :D

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Hayirli olsun,Allah mutlu etsin,kilodur bu takma kafana rahat ol.Seni sen oldugun icin seviyorlar.

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben 1.50 boyunda 60 kiloyum acilen kilo verip 48 kiloya düşmem gerekiyor bana önerebileceğiniz bir diyet programı veya egzersizler var mı ? Ne olur yardım edin :( :(

istemeye geliyolar acil zayıflamam lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. memati acil helikopter lazım

memati acil helikopter lazım

memati acil helikopter lazım - usta, nereden bulayım ben hemen? - işin bu memati - tamam abi. memati dışarı çıkar bir dk sonra gelir - ne oldu memati? - usta alex ile konuştum haberler iyi, helikopter yolda - tamam .................................................. .................................................. ................... -memati acil helikopter lazim -abi acil kolu kafanın az...
  2. Acil Para lazım  ( önemli mühim acil! )

Acil Para lazım ( önemli mühim acil! )

acil para acil para lazım çok lazım bulmam bulmam bir ayın içinde toplam 5 bin TL bulmam gerekiyor. bu benim için çok önemli. hayallerim için. ne yapabileceğimi bilmiyorum. önerileriniz nedir? (öneri açısından bu yazabilirim dedim)
  3. acil cevap lazım

acil cevap lazım

ya arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve 36 ytl borcum var tamam fazla bir para değpil fakat bana göre fazla. annem ile babama diyemiyorum çünkü kızarlar. ya nasıl ödüycem bilemiyorum lütfen yardım edin. ne yapmam lazım.ne olur yardım edin. hep arkadaşım yüzünden oldu sınıfa avon satan bir kız girdi dediki ben avondan malzeme satıyorum alıcak olan varmı dedi ben sadce ilk başta 18 ytl lik malzeme...
  4. acil yoğurtlu mezeler lazım

acil yoğurtlu mezeler lazım

Misafirlerim gelecek ve yarın hazırlık yapmam lazım.Bana acilen bildiğiniz yoğurtlu mezeleri yazabilirmisiniz, şimdiden sağolun :D
  5. acil tasarrufla ilgili sözler lazım

acil tasarrufla ilgili sözler lazım

Melekler, bana acilen tasarrufun önemini anlatan tasarrufla ilgili sözler lazım.Ne olur acil, bana yardım edebilirmisiniz :S

Sayfayı Paylaş