gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Istemin Ilani:

Konu, 'Avukatlık Hukuku' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Madde 18 - Adayın istemi, yukarıdaki maddede yazılı hususlarla birlikte, istem tarihinden itibaren on gün içinde baronun ve adalet dairesinin uygun bir yerinde onbeş gün süre ile asılarak ilan olunur. Her avukat veya stajyer yahut diğer ilgililer, bu süre içinde, adayın stajyer listesine yazılmasına itirazda bulunabilirler. Şu kadar ki, itirazın incelenebilmesi, açık delil veya vakıaların gösterilmiş olmasına bağlıdır.

Istemin Ilani: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cumhuriyetin Ilani Ve Cumhuriyetin Ilanina Tepkiler

Cumhuriyetin Ilani Ve Cumhuriyetin Ilanina Tepkiler

Cumhuriyetin İlânı Mustafa Kemal Paşa,1921 Anayasası'nın ilk maddelerinde yer alan "Hâkimiyet kayıtsız şartsız milletindir" ve "Millî iradeyi millet namına temsil eden tek yetkili organ Türkiye Büyük Millet Meclisi'dir " ifadelerini daima "Cumhuriyet" şekliyle yorumlamıştır. Gerçekten de 1921 Teşkilât-ı Esasiye Kanunu ile kurulmuş olan siyasî rejim geniş...
  2. delı ıste

delı ıste

Nasılsın bakalım bugün? -Çok iyi doktor - İyi olmana sevindim - Tabi canım, Napolyona kötü olmak yakışmaz zaten ......................... - Gel bakalım evladım - Fazla vaktim yok doktor - Aa neden, nereye gideceksin ki? - Morfeus çağırdı, Nebuccatnezzar a geri dönmem lazım - ??!! - Tank! bana en yakın çıkışı göster pıhh ....................... - Doktor bu elma sizin mi? - Hayır...
  3. fılm ıste:):):)

fılm ıste:):):)

Film seyrederken, alisik oldugunuz icin dikkatimizden kaçan öyle seyler var ki, bazi kurallari zamanla hepimiz kabul etmisiz, aslinda gerçek hayatta böyle degildir bu işler. Bu konuya bir deginelim dedik iste size bazi FILM KURALLARI - Kötu adamlar kadına telefon ederler kocasının basına bısey geldıgı soylerler ve içkısıne ılaç koyup kadını bayılttıktan sonra kocasını cagırırlar kotu adam ve...
  4. Mesleklere Göre Ilani Ask^^

Mesleklere Göre Ilani Ask^^

elhamdürüsü ile kızlar sürüsü ile sabah birisi ile akşam birisi ile Aminnnnnnnnnnn Allahım... karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye atılayım onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım allahım o aldatmasın ben aldatayım benim güzel karım dul kalmasın ben kalayım amin...__________________ Ayakkabıcı : ah...
  5. Artirmanin Ilani Ve Ilgililere Ihtar:

Artirmanin Ilani Ve Ilgililere Ihtar:

Madde 126 - (Değişik madde: 18/02/1965 - 538/61 md.) (Değişik fıkra: 09/11/1988 - 3494/17 md.) Artırma, satıştan en az bir ay önce ilan edilir. İlan edilen metnin esasa müessir olmayan maddi hatalar nedeniyle tekrarlanması gerektiğinde, satış tarihi değiştirilmeksizin hata ilanen düzeltilir. Bu düzeltme ilanı ilgililere ayrıca tebliğ edilmez. Ancak satış tarihi ile ilan tarihi arasında yedi...

Sayfayı Paylaş