gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İstemiyor ama kadına dönüşüyor

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Beş çocuk babası, adamın önce sakalları yok oldu, sonra kadına dönüşmeye başladı.

İngiliz Terry Wright, tıp dünyasını şaşkına çevirdi. Doktorları "Şimdiye kadar böyle bir vaka görmedik" açıklaması yaptı. 5 çocuk babası, 60 yaşındaki Terry Wright, 10 yıl önce sakallarını kaybetmeye başladı. Sonra göğüsleri büyümeye, vücudunun şekli de kalçaları genişleyerek değişmeye başladı. Şimdi ise menapoz belirtileri yaşıyor.

Ne yapacağını şaşırmış bir halde tıp dünyasından yardım isteyen Terry Wright "Ben bir erkeğim ve erkek olarak yaşamak istiyorum. Kadına dönüşüyorum. Sakallarım çıkmıyor, göğüslerim büyüyor, hayatım altüst oldu. Çocuklar sokakta benimle alay ediyor. Doktorlar benim için 'çok ilginç bir vaka' diyor. Ama ben eskisi gibi tam bir erkek olarak yaşamıma devam etmek istiyorum" dedi.

Doktorlar Terry Wright'ın tüm testlerini yaptılar ve kanında yüksek miktarda kadınlık hormonu östojen belirlediler. Buna neden olabilecek bir tümör olasılığı ise, çekilen MR ile ortadan kaldırıldı. Bu durumda Terry Wright'ın içtiği su ya da beslendiği gıdalarda bu etkiyi yapabilecek bir etken aranmasına karar verildi. Ancak bu da çok uzun bir süreç.

Yıllar önce İngiltere açıkarında balıkların cinsiyet değiştirdiği belirlenmişti. Bunun, kadınların kullandıkları doğum kontrol haplarında bulunan bazı maddelerin, idrar yoluyla atık sulara karışması ve bu atık suların denize dökülmesinin bir sonucu olduğu ileri sürülmüştü. Şimdi bu atık suların, temiz sulara karışıp karışmadığı da araştırılacak.

[​IMG] [​IMG]

hurriyet.com

İstemiyor ama kadına dönüşüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler zeki kadın istemiyor!

Erkekler zeki kadın istemiyor!

Erkeklerin kendilerinden daha az zeki olan kadınları eş olarak tercih ettiklerini biliyor muydunuz? Zeki kadınların evlenmeleri halinde de evliliklerini sürdürmek için mücadele etmek zorunda kaldıklarına dikkati çeken İngiliz bilim adamları, kariyerlerinde başarılı olan kadınların aynı başarıyı evliliklerinde gösterebilmek için özel çaba harcamaları gerektiğini bildirdi. İngiliz bilim...
  2. okullar açılıyor ama çocuğum okula gitmek istemiyor!

okullar açılıyor ama çocuğum okula gitmek istemiyor!

cocuğum hangi okula kayıtlı çocuğum hangi okulda çocuğum okula gitmek istemiyor okullar ayda açılıyor gitmek istemiyor Okulların açılmasına sayılı günler kala evlerde bir telaş var.Bazı evlerde ilk kez okullu olmanın heyecanı ve tedirginliği yaşanırken bazı evlerde ise tatilin bitmesiyle birlikte tekrar okula başlayacak olmanın korkusu yaşanıyor. Çocuklar için korku da diğer duygular gibi...
  3. Kadın da aldatır...Ama yakalanmaz

Kadın da aldatır...Ama yakalanmaz

kocalarını aldatan kadınlar anlatıyor kocasını aldatan kadın anlatıyor güneş kadınlar güneş azgın Aldatma konusunda erkekler sabıkalı görünse de, kadınlar da erkekler kadar hatta daha da fazla aldatıyor! Aldatıyor ama hiç düşündünüz mü? kadın neden aldatır? Ve nasıl yakalanmaz?Bence düşündünüz ve halende düşünüyorsunuz:DBence fazla düşünmeyin derim meleklerim okuyun derim:) Art arda...
  4. aldatıldım ama inanmak istemiyorum...

aldatıldım ama inanmak istemiyorum...

arkadaşlar daha öncedende söylemiştim ailevi problemlerim var.Kaynanamlarla yaşıyorum eşimle aramız iyiydi askerden yeni geldi.Ama o askerlik yaparken banada yaptırdı resmen çok acı çektim.Ve en sonunda verem hastalığına tutuldum tedavi oluyorum iyileşemiyorum.Eşimin ailesinin verdiği ızdıraba artık dayanamaıyorum:boşanmayı çok düşündüm ama olmuyo.Annemin evine dönemem dönersem ordada bi...
  5. hamile kalmakk istemiyorum :( ama...

hamile kalmakk istemiyorum :( ama...

Merhabalar eşimle -ama düğünümüz bu yaz olacak atama işlerinden dolayı erken nikahlandık. Eşimle ilişkiye girdik korundukta ama aksilik ya adetim gecikti ve hamile miyim diye korkuyorum. adet gecikmesi kaç güne kadar normal. endişelenmeliyim bilemedim. adet belirtilerimde olmadı. her ay goğüsler de acı şişkinlik felan olurdu ama bu aralar hala hiç bir belirti yok adet olacağıma dair....

Sayfayı Paylaş