gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

işten çıkarılmak

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Rüyada birisini isinden çikarmak, bosanma karan veya meslekten diger bir mesleke geçmektir. Bir kimse rüyada vazifeden alindigini ve yerine yasli birisinin tayin edildigini görse, o kimsenin isleri yolunda gider. Kendi yerine genç bir kimsenin tayin edildigini görse, o kimseye bulundugu düsmanlari tarafindan bir kötülük tezgahlanir. ITIKAF

işten çıkarılmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşimiz "İŞ" Olmaktan Çıkarsa...

İşimiz "İŞ" Olmaktan Çıkarsa...

Yetişkin dünyasının büyük bölümünü işgal eden çalışma yaşamı sadece kazanç elde ettiğimiz mekân değildir. Yaptığımız işe verdiğimiz anlam; aynı zamanda yaşamımıza verdiğimiz anlamı da gösteren değerli bir ölçüttür. Bunun yanında iş; kendimizi güvende ve işe yarar hissetmemizi de sağlar. Toplum içinde arzu edilir bir statüyü makamı; sadece “iş” yaparak elde etme şansımız vardır. İşimiz sıkıcı...
  2. öğrencilik işte

öğrencilik işte

Lisede iken bizim okulu sel basmıştı.bütün itfaiye filan geldi okula...ne güzel tatil etmişlerdi 2 gün bize... :):) insan ne yazıkki bazen böyle üzücü olaylara sevinebiliyo... ahh öğrencilik...güzel yıllar..insan hayatının en güzel en taze sayfaları duygulandım mı ne yine =(.....
  3. eh işte

eh işte

selam canlar her erkeğin nasıl askerlık anıları var ise bız bayanlarında mutlaka bır hamılelık anısı vardır kımımızın ıyı kımımızın kotu neyse bende 8 aylık bır erkek annesıyım hamılelığım çok guzel bır ortamda suruordu eşim aılem heo el ustunde tuttu hamıleleğim mıde bulantısı ve yemek yıyememe ile gectı ilk 3 ay kotuydu annemde kaldım hep gel gelelım tek yardımcım annemın ayagı kırıldı :(...
  4. YOKSUN işte

YOKSUN işte

Yoksun işte, yokluğunun ortasında yaşarken Aslında aklımda var olan bir tek sensin Kalbimde kabul ediyor varlığını ama Her şeyim var bir sen yoksun anla Yoksun işte, bütün güzel olan ne varsa Var olduğunu iddia ediyor Gözlerim uzun uzadı ya boşluklarda seni ararken Sen bir yağmur tanesi oluyorsun Ayaz gecelerde gecemin üstüne yağıyorsun Bir çiğ tazeliğinde olduğunu biliyorum Aklım...
  5. el işimi ev işimi

el işimi ev işimi

evettt kızlarr ben ev işini tercih ediyorum peki siz hahaha

Sayfayı Paylaş