gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

işten çıkarma

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

hamileyken işten çıkarılma hamileyim işten çıkarıldım gebelikte çıkarılma hamilelikte hamileyken çıkarıldım Bir iste çalisan bir kimsenin rüyasinda o isten çikarildigini görmesi, o adamin isinde devam edecegine ve çalismasinin takdir edildigine delalet eder. Yasli bir adamin isinden çikarildigini görmesi, hayir, bir gencin isinden çikarildigini görmesi ise, serdir. Çaliskan ve isinin ehli bir adamin isinden çi-karildigini görmesi, onun daha büyük bir ise atanacagina ve maasinin veya yevmiyesinin artirilacagina isarettir. Kirmani'ye göre; büyük bir kisi isinden çikarildigini görse bu rüya iki sekilde tabir edilir: Dininde fesat, yaptigi iste yetersiz-lik. Cabir-ül-Magribi'ye göre ; isinde dogrulukla çalisan bir ada-min isinden çikarildigini görmesi, hayir degildir, isinin ehli olma-yan bir adamin isten atilmasi ise, baska bir ise girecegine delalet eder. Rüyada bir adamin yeni bir ise atandigini görmesi, eger memur veya isçi ise, isinden çikarilacagina isarettir. Halktan biri ise, zarara, kedere ve sikintiya delalet eder

işten çıkarma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. diş çıkarma

diş çıkarma

güzel melekler ne olur bana yardımcı olun bebişim 7.5 aylık sürekli ağlıyor ve mızmız dkt dişlerinden dedi artık ne yapacağımı şaşırdım tecrübeli annelerden yardım istiyorum
  2. Leke Çıkarma

Leke Çıkarma

leke çıkarma, yöntemleri, nasıl olur, sprey, deterjan, mendil ve bu konu hakkında faydalı bilgiler burada arkadaşlar. Lekeler, biz kadınların büyük uğrsşlsr vererek çıkartmaya çalıştığı temizlik konularının başında gelir Melek'lerim. Zira her ev kadını leke çıkartma konusu hakkında bir takım püf noktalara sahiptir. Peki hangi leke nasıl çıkart, etkin leke çıkartma yöntemleri nelerdir;...
  3. Sakal Çıkarmanın yolları yöntemleri

Sakal Çıkarmanın yolları yöntemleri

Yahu sakalım çıkmıyor, doğan olarak sakal çıkarmanın yolları nelerdir. Ergenliğim geçti anasını satim ama hala sakalım tek tük çıkıyor bilgi verin
  4. Diş çıkarma

Diş çıkarma

Merhaba,benim 4,5 aylık dünyalar tatlısı bir kızım varr :) Dişleri kaşınıyor fakat farkettim ki ön dişleri değil, azı dişleri çıkıyor :( acaba bu normal mi ?? :(
  5. Küf lekesini çıkarmanın yolları

Küf lekesini çıkarmanın yolları

Küfü gerek banyo ve mutfak, banyolarda bulunan sert zeminlerden gerekse kumaşlardan çıkarmak oldukça zordur. Küflerden kurtulmak için dikkat edilmesi gereken püf nokta özenli bir şekilde küflü bölgeyi çamaşır suyu ve sudan oluşan bir karışımla temizlemektir. Bu işlemden sonra yeniden küf oluşumunun önüne geçmek için bu bölgelerin sık aralıklarla ve iyice temizlenmesi ve mümkünse küf oluşan...

Sayfayı Paylaş