gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

İstenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

. istenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar

Bu damada verilen bir mesajdır ve yer yer çok çeşitlilik gösterir. İşte bu kahve sunma geleneği ile damada verilmek istenen mesajlardan örnekler:

"Benimle evlenirsen sana geceleri uyku yok. Önden söyleyeyim de sonra mıçını devirip yatma. Enerjini topla, uyuma!"

"Bu sana yapıp yapacağım son kahve. Doya doya iç. Evlendikten sonra sen yapacaksın ben içicem. Hele bir köpüklü olmasın, anyayı konyayı göstericem..."

"Bi fincan kahvenin 40 yıl hatırı var. Bu durumda evliliğimizin ilk 40 yılı için benden fazla bi şey bekleme. İşine gelirse..."

"Balayında Brezilya'ya gidiyoruz. Ona göre."

"Köpük sandığın şey aslında köpük değil. Fincanın içine tükürdüm. Evlenirsek dediğim dediktir. Tükürdüğümü yalamam. Üstelik sana da böyle içiririm..."

alıntıdır

İstenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız İsteme Muhabbetinde Neden Kızlar Kahve Yapar

Kız İsteme Muhabbetinde Neden Kızlar Kahve Yapar

"Benimle evlenirsen sana geceleri uyku yok. Önden söyleyeyim de sonra kı..ını devirip yatma. Enerjini topla, uyuma!" "Bu sana yapıp yapacağım son kahve. Doya doya iç. Evlendikten sonra sen yapacaksın ben içicem. Hele bir köpüklü olmasın, anyayı konyayı göstericem..." "Bi fincan kahvenin 40 yıl hatırı var. Bu durumda evliliğimizin ilk 40 yılı için benden fazla bi şey...
  2. Sinüzit tedavisinde gelinen son nokta nedir?

Sinüzit tedavisinde gelinen son nokta nedir?

nokta nedir sinüzite son Sinüzit; yüz kemiklerinin içerisindeki boşlukların iltihaplı doku ile dolmasından ortaya çıkan hastalıktır.Belirtileri; burun tıkanıklığı, sarı-yeşil renkte burun akıntısı, geniz akıntısı, baş ağrısı ve koku almada güçlük ile kendisini göstermektedir.Eğer sizlerde de bu tür belirtiler varsa mutlaka doktora görünmeniz gerekiyor arkadaşlar.Herşeyin başı sağlık:):)...
  3. Kahve bağımlılık yapar mı ??

Kahve bağımlılık yapar mı ??

Yapılan yeni bir araştırmaya göre, bazı insanların fazla kahve tüketmesinde genetik faktörlerin payı var. Amerikalı bilim insanları, bu sonuca varmadan önce 40 binden fazla kişinin genlerini inceledi. Bilim insanları iki DNA molekülünün, yüksek düzeyde çay, kahve, çikolata, gazlı içecekler ve kafein içeren başka bazı içeceklerin daha fazla tüketilmesine yol açtığını tespit etti. Bu moleküller;...
  4. Genç Kızlar Makyaj Yaparken Nelere Dikkat Etmelidir....

Genç Kızlar Makyaj Yaparken Nelere Dikkat Etmelidir....

Genç Kızlar Nasıl Makyaj Yapmalı Gençler Makyaj Yaparken Nelere Dikkat Etmeli Gençler için makyaj güzelliğin yanında, artık büyüdüklerini ispat etmenin de bir yoludur ancak genç bir kız olarak aşırıya kaçtığınız zaman tüm güzelliğinizi yok edebilirsiniz. Gençlere uygun makyaj önerilerimize göz atın!İşte gençlere makyaj önerileri.... Cilt: Bu dönem cildiniz için doğru bakım...
  5. kızım idrar yaparken ıkınıyor acaba neden?

kızım idrar yaparken ıkınıyor acaba neden?

Merhaba benim kizim iki aylik oldu idararini yaparken boyle ikinir gibi yapiyo sonra bir rahatlama oluyo neden acaba bide boynunun alti kipkirmizi sanki boyle kesik kesik duruyo bebe yagi surdum pisik kremi kullandim gecmiyo bana ne onerebilirsiniz?

Sayfayı Paylaş