gebe
  1. xxASYAxx

xxASYAxx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm Yolu Doğadan

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında xxASYAxx tarafından paylaşıldı.

yüzdeki tüylere kesin çözüm istenmeyen tüylere kesin çözüm yolu doğadan 2011 Nette gezerken görüdüğm bu formülü sizlerle paylaşmak istedim. Yazılana göre, aşağıda tarifini vereceğimiz, formül, 1 haftalık bir uygulama sonrasında, istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulma imkanı sağlıyor. GEREKLİ MALZEMELER :
    * 1 adet soğan,
    * 1 diş sarımsak
    *Siyah merhem ( aktardan alınacak)
    HAZIRLANIŞI VE KULLLANIM ŞEKLİ : Soğanı, kısık ateşte, yanacak kadar, közleyin. Sarımsağırı, rendeleyin. Siyah merhemle, sarımsarı karıştırın. Tüylerin üzerine, ince bir tabaka halinde sürün. En üste, yakılmış soğanımızı kapatarak, öylece yarım saat bekleyin. Bu işlemi bir hafta boyunca her gün tekrarlayalım. Bazen bu süre tüylerin direnmesine göre uzayabilir. 1 haftanın sonunda, sitenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulacaksınız.

ebru_li, RefRa, yasemin asu ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Soğanı közleyin derken neyi kastettin canım küçük küçük doğrayıp yağda falan mı kızarcaz nasıl olcak :D

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    benim bildiğim sarımsak kıl köklerini besler. hatta kaşlarım mevsim değişikliğinden dökülüyor herkes sarımsak sür güçlenir diyorlar.
    ben yapmam bunu valla:D:D
    hem kesin çözüm olsa herkes bunu yapar ve yayılmazmıydı:D

4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    hmm ..
    paylasim icin tesekkürler

İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm Yolu Doğadan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bitkisel çözüm!

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bitkisel çözüm!

suna dumankaya istenmeyen tüylere çözüm bitkisel tüylerden kurtulma suna dumankaya kıllardan kurtulma tüylerden tüylere bitkisel çözüm Arkadaşlar nette gezinirken biz bayanların özellikle yaz aylarında en büyük sıkıntılarından biri olan tüy sorununa karşı bitkisel bir öneri gördüm aslında tarif bana çok ilginç ve farklı geldi ama bu tarifi deneyipte olumlu sonuç alanları görünce sizlerle...
  2. istenmeyen tüylere kesin çözüm

istenmeyen tüylere kesin çözüm

denemenzi tavsiye edrm işeyarıyo
  3. İstenmeyen tüylere hamam otu tozuyla bitkisel çözüm

İstenmeyen tüylere hamam otu tozuyla bitkisel çözüm

Bu konu; hamam otu tozu hakkında bilgi vermektedir Kadınların ortak derdi olan istenmeyen tüylere son verecek olan bir öneriyle sizlere geldik.İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bitkisel yöntemleri denemeyi düşünüyorsanız hamam otunu denemelisiniz. Hürrem otu olarakta yer edinen hamam otu tozu oldukça pratik yapımıyla canınızı acıtmadan sizi istenmeyen tüy kabusundan kurtaracak. Hamam otu...
  4. Yüzdeki istenmeyen tüylere bitkisel çözüm önerileri

Yüzdeki istenmeyen tüylere bitkisel çözüm önerileri

Bu konu; yüzdeki istenmeyen tüyler hakkında bilgi vermektedir Bir kadına sormuşlar;"Size imkan verilirse ilk kimi öldürürsünüz?" kadın cevabı manidar "İstemeyen tüylerimi!" :D:D Sevgili meleklerim istenmeyen tüyler diyerek yeniden yaramızı açıyorum. Nedir bu kadınların kıldan tüyden çektikleri :D:D Yüzümüzün daha parlak ve pürüzsüz görünmesine engel teşkil eden istenmeyen...
  5. İstenmeyen tüyler için öneriler

İstenmeyen tüyler için öneriler

Bayanların ve erkeklerin rahatsız olduğu durumlardan biridir tüyler.Geçmişten günümüze istenmeyen tüyler için bir çok yöntem uygulanmıştır ve hiç biri kesin sonuç vermemiştir.Hormonal bozukluğa bağlı olan tüylenmeniz varsa bu ancak tadevi ile mümkündür.Hormonal bozukluğun dışında istenmeyen tüyler geleneksel yöntemler ve günümüzdeki lazer tedavileriyle giderilebiliyor.Bu yöntemlere...

Sayfayı Paylaş