gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ister avatar yap ister imza!

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Ekim 2009
  2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ister avatar yap ister imza!
    gercekten cok guze canm,emegine saglik

3. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: ister avatar yap ister imza!

paylaşım için teşekkürler

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım

ister avatar yap ister imza! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ister avatar ister imza olarak kullan!

ister avatar ister imza olarak kullan!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. isterdim

isterdim

Kahkahan olmak isterdim. Ağzından çıkan kocaman bir kahkaha olmak. Düşünmeden, kontrolsüz, ansızın, gürültülü, günler boyu süren bir kahkaha. Neş’en olmak isterdim senin. Hiç bitmeyen neş’en Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim Ellerinle topladığın kır...
  3. İster Avatar Olarak Kullanın İster Masaüstü Yap

İster Avatar Olarak Kullanın İster Masaüstü Yap

ilginç avatar yapma masaüstü yap ilginç avatar yap masaüstü avatarları Resimlerine 443 Tane Efekt Ekleyebilirsiniz... İster Avatar Olarak Kullanın İster Masaüstü Yapın http://www.fototrix.com
  4. ister imza ister avatar olarak kullan

ister imza ister avatar olarak kullan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İmza Ve Avatar Yapılır!!.

İmza Ve Avatar Yapılır!!.

Merhabalar melekçiklerim.Baktım sitede bu konuyla ilgilenen kalmamış ben işe el koyayım dedim:) Fazla zor şeyler istemeyin haa :DOna göre.... Not:MESAJ SAYISI:20 ve üzeri olan arkadaşlarıma yardımcı olacağım... Yaptığım avatar ve imzalara örnekler:

Sayfayı Paylaş