gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

İster eve ister çeyize birkaç lif modeli

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

bikaç lif modeli
    İster evinize kendiniz için,ister evinize gelen misafirleriniz, istersenizde çeyize koyabileceğiniz birkaç lif modeli arkadaşlar...

2. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Lifle nedense yıkanamıyorum ben. Yumuşacık olduğu için sanki kirimi çıkarmıyormuş gibi geliyor. :) Yine de bulunması lazım... Çok teşekkürler efendim...

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    su örgü isini bi beceremedim, hep yarin birakiyorum nedense :D halalarim sagolsun her yil kolilerle gönderiyolar bunun gibi ihtiyaclarimi :hhh:

İster eve ister çeyize birkaç lif modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. isterdim

isterdim

Kahkahan olmak isterdim. Ağzından çıkan kocaman bir kahkaha olmak. Düşünmeden, kontrolsüz, ansızın, gürültülü, günler boyu süren bir kahkaha. Neş’en olmak isterdim senin. Hiç bitmeyen neş’en Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim Ellerinle topladığın kır...
  2. hangi evde oturmak istersiniz?

hangi evde oturmak istersiniz?

ayvanin almancasi hangi evde yaşamak istersiniz 2on hangi ev 1. BABA EVİ.. Üstüne yoktur. Ne kira, ne bir sürü fatura ne de çamaşır, yemek, ütü. Ekmek elden su gölden ortamdır. Yaşanacak yerdir. Yeryüzündeki cennettir. Ta ki büyüyüp ihtiyaçlar artıp da ayrılınca ve bitmek bilmeyen faturalar aracılığıyla hayatla yüzleşince değeri anlaşılır. Şayet mümkünse hiç çıkmamakta fayda vardır......
  3. İster Tak İster Bak-Takim Kolye Modelleri

İster Tak İster Bak-Takim Kolye Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. İster kendinize isterseniz kızınızın çeyizine tepsi örtüsü modelleri

İster kendinize isterseniz kızınızın çeyizine tepsi örtüsü modelleri

tepsi örtüsü örnekleri tepsi örtüsü modelleri içi modelleri ve yapılışı ve yapılışları Dantelden vaz geçemeyen ve tepsisine tepsi örtüsünü koyup misafirlerine çay servisi yapmak isteyen hanımlar bu modeller sizin için...
  5. Evinizde neyi degistirmek isterdiniz?

Evinizde neyi degistirmek isterdiniz?

Evet,melekler evinizde neyi degistirmek isterdiniz.? Once ben baslayayim,ben perdelerimi degistirmek isterdim,aslinda yeni aldim yinede icime pek yatmadi.Sira sizde....

Sayfayı Paylaş