gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ister kazak ister hırka süper örnek

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ister kazak ister hırka süper örnek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pithiatisme isteri

pithiatisme isteri

Psikonevrozlar grubuna giren bir çeşit hastalıktır. Tıp dilinde babinski hastalığı veya pithiatisme adı verilir. Hastalığın belirtileri; hastanın sosyal ve entellektüel seviyesine göre değişir. Hastanın gayesi, çevresinin ilgisini üzerine çekmektir. Bunun için aşağıdaki şikayetlerin biri veya birkaçı birden görülebilir. Hastada; ağrılar, baş dönmesi, bayılma, iştahsızlık, titreme, boğazında...
  2. isterdim

isterdim

Kahkahan olmak isterdim. Ağzından çıkan kocaman bir kahkaha olmak. Düşünmeden, kontrolsüz, ansızın, gürültülü, günler boyu süren bir kahkaha. Neş’en olmak isterdim senin. Hiç bitmeyen neş’en Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim Ellerinle topladığın kır...
  3. Hangi Süper Gücünüz Olsun İsterdiniz?

Hangi Süper Gücünüz Olsun İsterdiniz?

:D Diyelim ki size bir güç hakkı tanınıyor, siz hangi süper gücü tercih ederdiniz?
  4. bebek kazak hırka ve yelek modelleri muhteşem örgü örnekleri burda!!!

bebek kazak hırka ve yelek modelleri muhteşem örgü örnekleri burda!!!

Bebek kazak hırka ve yelek modellerine ait yazımızı inceliyorsunuz meleklerim. Bebek örgüleri denince akla da belli başlı örgüler gelir ki bunlar daha önce saymış olduğum bebek kazak hırka yelek tarzı örgü modellerdir. İster tığ işi ister şiş ile örülmüş olsun ki bebek örgüleri en basit haliyle bile kendilerine hayran bırakıyorlar bizleri. Küçük model örgüler olduğundan kolay örülmesi de...
  5. İsterdim Ki...

İsterdim Ki...

isterdim ki İsterdim ki, her gidişin bir dönüşü olsun! Ardından buğulu gözlerle el sallayanların, yüzlerinde kocaman bir gülümsemeyle kollarını açtıklarını da görebilsin her insan! İsterdim ki, söylenmemiş sözcüklerin, kurulmamış cümlelerin değil, sadece; söylenmişlerin, kurulmuşların pişmanlığını duyalım; “üzgünüm!” diyecek zamanımız olsun! Bağışlanmayacak kadar büyük olmasın suçlar!...

Sayfayı Paylaş