gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

İster Omuzluk, İstersen Şal Olarak Kullan...

Konu, 'Örgü Panço Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İster omuzluk isterseniz tercihe göre şal olarak kullanabileceğiniz modeliyle gayet şık yapılışıyla pratik şal modelini ve açıklamalı olarak uygulanışını sizler için paylaşıyor, kolaylıklar diliyorum. [​IMG] jp: 350 gr. Şiş: 8 numara
    Omuzluğun alt kısmına 40 ilmekle başlayın. 5 ilmek düz, 3 ters, 4 düz, 3 ters, 10 düz, 3 ters, 4 düz, 3 ters, 4 düz, 1 ters olarak örün. Arka sıraları ters örün. Her 4 sırada 4 ilmekleri 2-2 ve 10 ilmeği 5-5 saç örgü olarak burup 104 cm örün. Yaka kısmı için, üzerinden 104 ilmek alarak 2 sıra düz örgü üzerine 2 ters, 2 düz lastik örün. 6 sıra sonra, eşit aralıklarla 12 ilmek eksilterek tekrar 2 ters, 2 düz olarak devam edin 2 sıra düz örgünün üzerine 30 cm örüp ilmekleri kapatın.

İster Omuzluk, İstersen Şal Olarak Kullan... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ister avatar ister imza olarak kullan!

ister avatar ister imza olarak kullan!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. isterdim

isterdim

Kahkahan olmak isterdim. Ağzından çıkan kocaman bir kahkaha olmak. Düşünmeden, kontrolsüz, ansızın, gürültülü, günler boyu süren bir kahkaha. Neş’en olmak isterdim senin. Hiç bitmeyen neş’en Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim Ellerinle topladığın kır...
  3. İster Avatar Olarak Kullanın İster Masaüstü Yap

İster Avatar Olarak Kullanın İster Masaüstü Yap

ilginç avatar yapma masaüstü yap ilginç avatar yap masaüstü avatarları Resimlerine 443 Tane Efekt Ekleyebilirsiniz... İster Avatar Olarak Kullanın İster Masaüstü Yapın http://www.fototrix.com
  4. ister imza ister avatar olarak kullan

ister imza ister avatar olarak kullan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İster şal,ister yelek olarak kullan

İster şal,ister yelek olarak kullan

örgü şal modelleri şal yelek hem hem yelek modelleri ve örnekleri Hem şal hemde yelek olarak kullanabileceğiniz bu çok şık şal modelimizin yapılışını ve malzemelerini sizler için paylaşıyorum Şal yelek çok şık bir uygulama. Beyaz gömlekle oluşturacağınız kombin son moda çizgileri taşıyor. Yapılışı: 4 numara şiş ile 90 ilmek başlayın. İlk ilmeği düz örün. Her iki yüzde 2 ilmek toplayıp 1...

Sayfayı Paylaş