gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İster şal,ister yelek olarak kullan

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgü şal modelleri şal yelek hem hem yelek modelleri ve örnekleri Hem şal hemde yelek olarak kullanabileceğiniz bu çok şık şal modelimizin yapılışını ve malzemelerini sizler için paylaşıyorum [​IMG]
    Şal yelek çok şık bir uygulama. Beyaz gömlekle oluşturacağınız kombin son moda çizgileri taşıyor.
    Yapılışı:
    4 numara şiş ile 90 ilmek başlayın. İlk ilmeği düz örün. Her iki yüzde 2 ilmek toplayıp 1 dolayarak 45 cm örün.
    45 cm.de 24 ilmek ürün. 28 ilmek kesin kalan ilmekleri örün, arka yüzde kestiğiniz. İlmekleri tekrar ekleyin. Bu şekilde kol açmış olacaksınız. 38 cm örün 2. kolu açın 40 cm örüp bitirin.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bunu deniceeeem :)

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada yine bu teknikle şık ve kolay bir atkıda yapabilirsiniz şık oluyor

4. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    45 cm.de 24 ilmek ürün. 28 ilmek kesin kalan ilmekleri örün, arka yüzde kestiğiniz. İlmekleri tekrar ekleyin. Bu şekilde kol açmış olacaksınız

bu kısmı anlamadım ayrıntı yaparmısınzz

5. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    aaaaa kesinlikle harika, yapmak lazım..

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    MAWİM nettin gı sen onu al bunu cıkar ilmek ekle kol açç bacım allak bullak oldum bildimide unuttum .. zaten dumduz olarak bi haraşa bıde bıters bı düz orebılıyorum oda gıttı şimdi :S kikikiki

cok gusel bi sal yelekmiş ya :)

7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

hmmmm değişikmişşşş budaaa asil

8. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    kendine yapan bitanede bana yapsın sewabına

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar dikdörtgen şeklinde örülecek anladığım kadarıyla. 45 cm örülünce 90 ilmeğin 24'ü örülüyor, 28'i (kol evi oluyor) kesiliyor, kalanı da (38 ilmek) tekrar örülüyor. Bir sonraki sırada kesilen ilmekler yeniden alınarak sıra yine 90 ilmeğe tamamlanıyor ve bu şekilde 38 cm. daha (sırt bölümü) örülüp 2. kol için aynı işlemi tekrarlayıp sonra diğer ön parça için 40 cm. daha örülüyor.

10. azra nur

azra nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :dede:ha ha ha ÇÜK GÜZEL

İster şal,ister yelek olarak kullan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ister avatar ister imza olarak kullan!

ister avatar ister imza olarak kullan!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. isterdim

isterdim

Kahkahan olmak isterdim. Ağzından çıkan kocaman bir kahkaha olmak. Düşünmeden, kontrolsüz, ansızın, gürültülü, günler boyu süren bir kahkaha. Neş’en olmak isterdim senin. Hiç bitmeyen neş’en Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim Ellerinle topladığın kır...
  3. İster Avatar Olarak Kullanın İster Masaüstü Yap

İster Avatar Olarak Kullanın İster Masaüstü Yap

ilginç avatar yapma masaüstü yap ilginç avatar yap masaüstü avatarları Resimlerine 443 Tane Efekt Ekleyebilirsiniz... İster Avatar Olarak Kullanın İster Masaüstü Yapın http://www.fototrix.com
  4. ister imza ister avatar olarak kullan

ister imza ister avatar olarak kullan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İster Omuzluk, İstersen Şal Olarak Kullan...

İster Omuzluk, İstersen Şal Olarak Kullan...

İster omuzluk isterseniz tercihe göre şal olarak kullanabileceğiniz modeliyle gayet şık yapılışıyla pratik şal modelini ve açıklamalı olarak uygulanışını sizler için paylaşıyor, kolaylıklar diliyorum. jp: 350 gr. Şiş: 8 numara Omuzluğun alt kısmına 40 ilmekle başlayın. 5 ilmek düz, 3 ters, 4 düz, 3 ters, 10 düz, 3 ters, 4 düz, 3 ters, 4 düz, 1 ters olarak örün. Arka sıraları ters örün. Her 4...

Sayfayı Paylaş