gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

istesende istemesende o gözyaşı akıyor gözden!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: istesende istemesende o gözyaşı akıyor gözden!

ben kımseye kıyamam ya...kımse yanımda aglamasın...

istesende istemesende o gözyaşı akıyor gözden! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstesende İstemesende İŞte O GÖzyaŞi Akiyorr GÖzlerden

İstesende İstemesende İŞte O GÖzyaŞi Akiyorr GÖzlerden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gözün göremediği o anlar

Gözün göremediği o anlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Arif Sağ - O Kas O Göz

Arif Sağ - O Kas O Göz

şeherde bir bülbül öter yarın bağında o kaş o göz o dil o dış gül açmış yanağında ballar var dudağında yanarım ağlarım on üç on dört çağında o kaş o göz o dil o dış gül açmış yanağında ballar var dudağında gümüşten kemeri incecik bellerinde o kaş o göz o dil o dış kına var ellerinde yanarım ağlaram on üç on dört çağında o kaş o göz o dil o dış gül açmış yanağında ballar...
  4. Akmayan Gözyaşlarımı Annemin Gözlerinde Sil Baba

Akmayan Gözyaşlarımı Annemin Gözlerinde Sil Baba

Gözlerin yolda kaldı, hiç gelmeyecek sandın beni biliyorum… Ama geldim işte aç kollarını baba… Küçük ellerinle sar beni, kocaman nefesinle mis kokumu çek içine, hiç bırakma… Ağla şimdi hadi, sevinçten aksın gözyaşların, yaralı kalbine bas beni… Dokun bana dünya gibi yalan olmayalım sev beni doyasıya… Gözlerinin içine yerleştir gözlerimi, bebek gözlerimle bak hayata… Ellerimi al, kaybolsun...

Sayfayı Paylaş