gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İsteyene Saç Uzatan Formül

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

saç uzatan formül tarifi saç uzatan kolay yöntemler

Biz kadınlar kimi zaman ruhsal bunalıma girer ve görsel yenilikler isteriz. İşte o yenilikler arasında başı çeekn saç kestirme yöntemleri olur ve bir zaman sonra ise kısa olan saçlarımız hemen uzasın isteriz. İşte o saçı hemen uzatmak isteyen hanımlar için, bu yazımızda saç uzatan formül önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:)

Uzun saçlarınızı deliler gibi
    özlüyor musunuz?Doğru adrestesiniz.

Her ne kadar şimdi poştiş, kaynak gibi kurtarıcılar olsa da eski gür ve uzun saçlarınızın yerini
    hiçbir önerinin tutamayacağını çok çok iyi biliyoruz. Saç uzatan muhteşem formülle
    dünyaları size biz veriyoruz.

Malzemeler:

1 çay bardağı kemik iliği

1 kahve fincanı hakiki zeytinyağı

1 adet Bepanthen ampul

Yarım şişe badem yağı

1 adet günlük yumurta

Hazırlanışı:

Hepsi tamam da ‘kemik iliği’de ne dediğinizi duyar gibiyim. Kasaba giderek yaklaşık iki
    parça kemikten iliğini çıkarttırıp alın. Eve geldiğinizde su dolu bir tencerenin içine, başka bir
    kap içerisinde iliği koyarak eritin. Aksi takdirde suya karışır. Yağ konumuna geldikten sonra
    ateşten alın. Diğer bütün malzemelerle birlikte harmanlayın.

Uygulanışı:

Harmanladığınız tüm malzemeleri saç diplerinize masaj yaparak yedirin. Dipten uca doğru
    tarayın. Tüm malzemeyi saçınıza sürdükten sonra iyice karıştırın. En az 25 dakika bekletin.
    Yalnız sevgilinizle buluşacağınız ya da eve misafir geleceği zaman yapmaktan
    sakının.Kokusu biraz ağır olabilmekte.Ama saçlarınız uğruna çektiğiniz tüm cefaya
    değecektir.

İlk ay haftada bir, ikinci ay iki haftada bir, üçüncü ay ise ayda bir kere uygulamanız yeterli.
    Bu işlem sonrasında gördüklerinize inanamaycaksınız.

İsteyene Saç Uzatan Formül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçları uzatan formül

saçları uzatan formül

saç uzatıcı formüller saç uzatma formülleri uzatma formülü uzatan formüller sağlıklı 10 gr. entele otunu - aktardan bulabilirsiniz, 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz, su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz..Saçlar çok çabuk uzuyor.. bu da diğer formul: Gerekli Malzemeler: 1. 5-10...
  2. Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül

Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül

sinameki saç sinameki otu saç bemiks ampul bemiks ampül ampul fiyatı Kızlar bu formül bir kuaförün formülü kendiside kullanıyormuş ve müşterileride uyguluyormuş,çok doğal bir yöntemmiş.:D Uzama başlaması hızla 1 aydan sonra belli oluyormuş.Belki denemek istersiniz ve sizinde işinize yarar diye sizlerle paylaşmak istedim:)Buyrunuz melekler:) Malzemeler: Sinemaki otu,badem yağı,bemiks ampül...
  3. Saç Uzatan Muhteşem Formül

Saç Uzatan Muhteşem Formül

hızlı saç uzatan formül saç bakım önerileri saç bakım hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Her ne kadar şimdi poştiş, kaynak gibi kurtarıcılar olsa da eski gür ve uzun saçlarınıza kavuşmak için dünyaları vereceğinizi biliyoruz.Evde Yaptığınız Saç Bakımlarıda saç uzamansına yardımcı olur ama Saç uzatan muhteşem formülle dünyaları size biz veriyoruz melekler :D:D Bu uzun ve gür...
  4. Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül, çabuk saç uzatmanın yolları nelerdir kızlar. Kızlar saçlarım çarçabuk uzasın istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum bir formul varmış Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül nasıl bir formül o?
  5. Saçlarımızı Sağlıklı Uzatan Mucize Formül var mı

Saçlarımızı Sağlıklı Uzatan Mucize Formül var mı

Selam kızlar ben saçlarımın çabucak uzamasını istiyorum ve sizden de Saçları Sağlıklı Uzatan Mucize Formül varsa benimle bu sayfadan bir zahmet paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden çok tşkler.

Sayfayı Paylaş