gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İsteyenler için Nokia 701 Özellikleri

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nokia 701 Özellikleri Nelerdir Nokia 701 Cep Telefonu Özellikleri

Merhaba Sevgili Melek'ler ve cep telefonunu değiştirmek isteyen siz sevgili misafirler, daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/bunla...gun-fiyata-en-iyi-cep-telefonu-modelleri.html hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise Nokia 701 cep telefonu özellikleri hakkında bilinmesi gerekenleri paylaşıyor ve işte size Nokia 701 özellikleri diyoruz Melek'ler.

8 mp kamera çift LED flaş,
    720p HD kalitesinde video çekimi,
    8 GB Depolama alanı,
    NFC özelliği,
    Symbian Belle Os işletim sistemi Nokia 701’in öne çıkan özellikleri arasında.

İsteyenler için Nokia 701 Özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nokia n9 özellikleri nedir kızlar

nokia n9 özellikleri nedir kızlar

kızlar yeni nokia n9 telefonu çıkmış ta bu telefonun özellikleri kullanımı hakkında kısa bir bilgi riaca ediyorum. Heralde bunun yeni bir işletim sistemide varmış teşekkürler.
  2. Nokia N9 Özellikleri

Nokia N9 Özellikleri

Nokia N9 Özellikleri nelerdir? Selam kızlar bana Nokia N9 Özelliklerini ve varsa resimlerini sunarmısınız
  3. 2013 Model Nissan Note özellikleri ve resimleri isteyenler için burada

2013 Model Nissan Note özellikleri ve resimleri isteyenler için burada

2013 Model Nissan Note 2013 Nissan Note Özellikleri 2013 Model Nissan Note Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, 2013 model araba tanıtımı konularımıza devam ediyor ve bu kez de sizler için ve 2013 Nissan Note hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarımız için 2013 Nissan Note özellikleri hakkında bilgileri paylaşıma sunuyor ve ayrıca 2013 Nissan Note resimleri de aktarıyoruz:)...
  4. Nokia Lumia teknik özelliklerini paylaşırmısınız

Nokia Lumia teknik özelliklerini paylaşırmısınız

Tvde de tanıtımı oluyor nokşa lumia, çok hoşuma gitti, teknik özelliklerini yazarsanız çok sevinirim arkadaşlar..Sağolun şimdiden..
  5. Nokia 5300 teknik özellikleri

Nokia 5300 teknik özellikleri

Merhaba.Telefon alacağım ve özellik karşılaştırması yapıyorum.Nokia 5300 nasıl bir telefon, teknik özellikleri nasıl ?

Sayfayı Paylaş