gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

istifa etmek

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

İşinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, iş yaşamınız için yeni girişimlerde bulunacak, fakat istediğinizi elde edemeyeceksiniz demektir. Başkalarının istifa etmesi, kötü haberler alacağınıza işarettir. Rüyada işinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, iş konusunda birtakım yeni girişimlerde bulunacağınız, fakat başarısız olacağınız anlamına gelir.İşinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, bu, iş konusunda yeni girişimlerde bulınacak, fakat başarısız olacağınız anlamına gelir. Başkalarının istifa etmesi, kötü haberler alacağınıza işarettir.İşinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, bu, iş konusunda yeni girişimlerde bulınacak, fakat başarısız olacağınız anlamına gelir. Başkalarının istifa etmesi, kötü haberler alacağınıza işarettir

istifa etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstifa Mektubu Yazma

İstifa Mektubu Yazma

partiden istifa dilekçesi örneği parti üyeliğinden istifa dilekçesi örneği parti partiden üyeliğinden Günümüzde iş değiştirme profesyonel iş yaşantısının rutin ve değişmez bir gerçeği olarak yer almaktadır. Eskiden var olan çok uzun yıllar bir şirkette çalışmanın yerini belirli bir şirkette deneyim ve bilgi kazanarak, edinilen bilgi ve deneyimin yeni kültürlere aktarılması almaktadır. Tüm...
  2. Yetişkinlikten İstifa Ediyorum...

Yetişkinlikten İstifa Ediyorum...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Halis Toprak istifa etti

Halis Toprak istifa etti

Halis Toprak, Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. Halis Toprak, yazılı açıklamasında, 32 yıldan bu yana sürdürdüğü Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığından bugün itibariyle istifa ettiği, Yönetim Kurulu Başkanlığının oğlu Mehmet Toprak tarafından yürütüleceğini bildirildi.
  4. Zeki Sezer istifasını açıkladı

Zeki Sezer istifasını açıkladı

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, hafta sonu istifa edeceğini açıkladı. DSP lideri Zeki Sezer, düzenlediği basın toplantısında 'istifa edeceği' yönündeki açıklamalara açıklık getirdi. 29 Mart’ta yaşanan yerel seçim sonrası bir muhasebe yapılması gerekliliğini belirten Sezer, "Biz DSP olarak seçimden sonra yetkili kurullarını toplayarak bu değerlendirmeyi yapan tek partiyiz. Pazar günü Parti...
  5. istifa

istifa

dini hikayeler, ibretlik hikayeler, hikayeler, rüya, hz. Muhammed(svs), en güzel dini hikayeler burda meleklerim... öyle güzel bir hikaye ki ağlamamak elde değil bu dünya için neler yitirdiğimizi ahiretimizi nasıl kararttığımızı bir kez daha hatırlatıyor bizlere. istifa Mehmet Akif her sabah namaz için Sultan Ahmet Camii’ne gelir.Her gelişinde de yaşlı bir adamın kendisinden önce...

Sayfayı Paylaş