gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

istifamı verdim ben bu aştan..

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

istifamı verdim ben bu aştan.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asuman Krause - İstifamı Verdim Bu Aşktan

Asuman Krause - İstifamı Verdim Bu Aşktan

Asuman Krause - İstifamı Verdim Bu Aşktan yanımdaydın ama uzağımda bu nasıl şey sen aklıma düştüğünde içimden nehirler geçer seni bana getirmeyi neden akıl edemedim dağ dağı kavuşturan o unutkan kader kalbimin en ücra köşesinde herzaman hazırdı yerin bilmedin sen kenini sevmekle meşguldun dev gibi sevdamı görmedin istifamı verdim bu aşktan kaderimi yazarım en baştan anladımki senin yüreğin...
  2. KüfrüM EdebiMi Aştı Bu Gece..!

KüfrüM EdebiMi Aştı Bu Gece..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ben sana KALBİMİ verdim..

ben sana KALBİMİ verdim..

Sabah erken terminale indim. Çantamı yere bırakıp öylece beklemeye başladım. Bilinçsizce gözlerim etrafı tarıyordu, biliyorum beklemiyordun ama yinede gözlerim seni arıyordu eskiden kalma bir alışkanlıkla... Sen uzun bir zaman önce gitmiştin bu kent de biliyorum ama inatla gözlerim seni arıyordu yine de, arada geçen bunca zamana rağmen... Soğuktu, Ankara’ya kar yağıyordu,...
  4. Bazı bakanlar, sözlü istifalarını verdi

Bazı bakanlar, sözlü istifalarını verdi

Bakanlar, kabine toplantısında "Bizi görevden alabilirsiniz" dedi. Sadece Çelik, "Hepimizi görevden alırsanız hükümetin başarısızlığı gibi yorumlanır" uyarısı yaptı.. AK Parti'nin 29 Mart'taki yerel seçimlerden beklediği iddialı sonucu alamaması ve bazı illerde belediye başkanlığı kaybetmesi önceki akşam yapılan Bakanlar Kurulu toplantısına da damgasını vurdu. Başbakan...
  5. istifa

istifa

dini hikayeler, ibretlik hikayeler, hikayeler, rüya, hz. Muhammed(svs), en güzel dini hikayeler burda meleklerim... öyle güzel bir hikaye ki ağlamamak elde değil bu dünya için neler yitirdiğimizi ahiretimizi nasıl kararttığımızı bir kez daha hatırlatıyor bizlere. istifa Mehmet Akif her sabah namaz için Sultan Ahmet Camii’ne gelir.Her gelişinde de yaşlı bir adamın kendisinden önce...

Sayfayı Paylaş