gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İstihare namazı ve rüyası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba , ilk kez istihare namazımı kıldım ama uykum yoktu Allah'ı tekrarlayarak uyudum ve Halk dilinde karabasan bilimsel dilde uyku felci basıma geldı hıc bır ruya olmadan , uyudugum yerde gozlerım acık ve hareket edemıyordum her Allah dediğimde kalbimin içinde kaynayan sular sel yaratır gibiydi ağırlık çöktü korkmuyorum devam edeyim dedim aynı sekılde cıkamadım en sonunda bağırdım üç dört defa içeriden annemın gelip ısıgı acmasıyla açıldım bunu yorumlarsanız aydınlatırsanız çok sevinirim :/

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    istihare abdesti istihare namazı ve istihare duasını tam anlamıyla yaptın mı?ayrıca istihareyi ne niyetle yaptığın önemli,birşeyin hayırlı mı şer mi olduğunu anlamak için yaptıysan bu istihare rüyasında netlik yok tekrarlaman gerek 3 gün 5 gün ve 7 gün üst üste olması gerek,sadece bu rüyaya bakarsak uyumadan evvel okumalarına dikkat et gusülsüz dolaşma,felak nas ayetel kürsi oku mutlak,

İstihare namazı ve rüyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstihare ve İstişare'nin Önemi

İstihare ve İstişare'nin Önemi

istişare ve önemi istihare ile ilgili hadisler kuranda istihare istişare hadis İstişare o kadar önemlidir ki, Kur’anı-ı Kerimde çok yerde bu konuya değinilmiş, tavsiye edilmiştir. Hadis-i Şeriflerle de tekrar edilen bu hususu günümüzde çok kişi önemsememekte, bireyselleşme cereyanı ne yazık ki bu hususu da göz ardı etmemize sebep olmaktadır. İnsanlarımz, hatta Kur’an ile beslendiğini düşünen...
  2. Niyetiniz için İstihare Namazı*

Niyetiniz için İstihare Namazı*

istihare namazı diyanet adetliyken istihare hacet namazı diyanet adetliyken istihareye yatılır mı istihareye yatılırmı İstihare "hayırlı olanı istemek" anlamına gelir. İnsanlar, kendileri için önemli olan bir karar verecekleri veya bir seçim yapacakları zaman, bazan belki eldeki verilerin yetersizliği sebebiyle veya çeşitli sebeplerle dünya ve ahiret baımından kendileri için hangi...
  3. istihare namazı

istihare namazı

melekler bir arkadaşım için istihareye yatacağım da fakat arkadaşım rüyaya göre hareet edecek yani aralarında birşey yok fakat çocğun kendisinden hoşlandığını düşünüyor hani tutturdu hayırlıysa zaten hoşalnıyor olacaktır bu iş diye hoşlanıyorsa onu da görürsen diye ben biliyorum hayırlı mı hayırsız mı diye yatılıyor diye ama yine de arkadaşımı kırmamak için sorayım dedim ? bilgisi olan var mı...
  4. istihare rüyası

istihare rüyası

s.a benim kardeşimin bie kız arkadaşı var onunla evlenebilecek mi o kız onun için hayırlı mı diye istihareye yatmış. rüyasında kızı beyaz gelinlik içinde görmüş kendisinde ise kırmızı ceket varmış.ayrıca bide yeşil bi tabak görmüş bunun anlamı nedir. yardımcı olursanız sevinirim
  5. İstiharede görülen renkler ne anlama gelir?

İstiharede görülen renkler ne anlama gelir?

Rüya tabiri yapmıyoruz, inşaallah rüyanız hayırlıdır. Çünkü rüyaların tabiri onu gören kimsenin durumuna göre değişir. Bu nedenle rüya tabiri kitapları yerine, ilim ve amelde güvenilir insanlara sorulmasını ve onlardan tabir alınmasını tavsiye ediyoruz. "Güzel gören güzel düşünür, Güzel düşünen güzel hülyalar görür, Güzel hülyalar gören de hayatından lezzet alır." İslâm'a...

Sayfayı Paylaş