gebe
  1. bahar14

bahar14 Forum Okuru

istihare rüyası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bahar14 tarafından paylaşıldı.

s.a benim kardeşimin bie kız arkadaşı var onunla evlenebilecek mi o kız onun için hayırlı mı diye istihareye yatmış. rüyasında kızı beyaz gelinlik içinde görmüş kendisinde ise kırmızı ceket varmış.ayrıca bide yeşil bi tabak görmüş bunun anlamı nedir. yardımcı olursanız sevinirim

2. prolettt

prolettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben cok arastirdim dun. Okudugum yazilara gore ruyada beyaz ve yesil renk hayirli, siyah ve kirmizi renk hayirli olmadigini gosterirmis. Sen kendine gore yorumla arkadasim.

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyanız hayır olsun.Beyaz ferahlık,yeşil ululuktur..Kırmızı renk sıkıcı olmakla beraber uyarıcıdır.Arkadaşınız istihareyi tekrarlasın..Gördüğü tabak,hayatını paylaşacağı kişiyle olan rızkının bolluğuna işarettir.

istihare rüyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. istihare duası!

istihare duası!

11 adım duası istiare duası 11 adım nasıl yapılır onbir istişare İstihare duası bize Buhari 1/155 ‘de naklediliyor. Duanın arapçasını yazının devamında bulabilirsiniz. İstiharenin İslam Hukukundaki hükmü konusunda Hayrettin Karaman’ın kendi sitesinde yayınladığı fetvasını esas aldık : Terim olarak istihare iki rek’at özel (istihare niyetiyle) namaz kıldıktan veya vakit namazını eda ettikten...
  2. istihare nemazı !!!!

istihare nemazı !!!!

en etkili istihare Öncelikle bilmeyen arkadaşlar için 'istihare' ne demek onu açıklayayım. Bunu açıklamak için Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed Mustafa (s.a.v)'in sahabesine yaptığı tavsiyeyi sizlere aktarmam yeterli olur heralde. Peygamber Efendimiz (s.a.v) dünyada iken sahabe her türlü işinde ondan akıl alır ve onun verdiği akıl doğrultusunda Rabbin'den yardım arz ederek işine...
  3. Portakal Rüyası

Portakal Rüyası

Malzemeler 4 portakal 4 su bardağı süt 2 orta kaşık nişasta 2 çorba kaşığı un 1 su bardağı toz şeker 1 paket yulaflı biskuvi 4 çorba kaşığı damla çikolata Hazırlanışı Önce portakalları ortadan ikiye kesip içlerini boşaltın.Muhallebisi için süt , un toz şeker ve nişastayı pişirelim.Portakal çanaklarının içine birer tane biskuvi koyup Muhallebiyi dolduralım.Üzerine damla çikolata ve...
  4. istihare namazı

istihare namazı

melekler bir arkadaşım için istihareye yatacağım da fakat arkadaşım rüyaya göre hareet edecek yani aralarında birşey yok fakat çocğun kendisinden hoşlandığını düşünüyor hani tutturdu hayırlıysa zaten hoşalnıyor olacaktır bu iş diye hoşlanıyorsa onu da görürsen diye ben biliyorum hayırlı mı hayırsız mı diye yatılıyor diye ama yine de arkadaşımı kırmamak için sorayım dedim ? bilgisi olan var mı...
  5. İstihare namazı ve rüyası

İstihare namazı ve rüyası

Merhaba , ilk kez istihare namazımı kıldım ama uykum yoktu Allah'ı tekrarlayarak uyudum ve Halk dilinde karabasan bilimsel dilde uyku felci basıma geldı hıc bır ruya olmadan , uyudugum yerde gozlerım acık ve hareket edemıyordum her Allah dediğimde kalbimin içinde kaynayan sular sel yaratır gibiydi ağırlık çöktü korkmuyorum devam edeyim dedim aynı sekılde cıkamadım en sonunda bağırdım üç dört...

Sayfayı Paylaş