gebe
  1. Selin55

Selin55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Istihare rüyasini yorumlamak

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında Selin55 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslar yeni üye oldum bu siteye. yurtdisindan katiliyorum. türkcem zayif oldugu icin simdiden özür diliyorum.
    istihareyle ilgili sorum olcakti, yardim edebilirseniz sevinirim. ben istihare'yi yaptim, yalniz namaz kilmadan. istihareye baslamdan yasin suresiini ve diyer sureler okudum.
    7 defa yattim istihareye. konu sudur. bazi sebeplerden dolayi sevgilimden ayrilmak zorunda kaldim. yalniz icimden hep bi ses, evlenecegim kisinin onun oldugunu söylüyo.
    istihareye yattim, alin yazimin onun olup olmadigini ögrenmek istedim. ilk ***** karanlikti. anlam veremedim. ikinci defa istihareye yattigimda. yesillikler icinde kosturuyodum. beyaz genis bi merdivandan cikiyodum. güzel bi rüyaydi. 3. istiharede sevdigim kisiyi gördüm. trene binmis gidiyodu. yalniz tren yavas gidiyodu ben pesinden gittim. sonra tren durakladi. sevdigim trenden indi yanima geldi. bana dargindi - konusuyoduk. trenin icine baktigimda, beyaz yastik yorgan vardi. trenin icinde uyuyasiymis. 4. istiharede annemle birlikte sevdigimin evindeyim. tanisma manasiyla gitmisiz. sonra birden annem kayboluyo, sadece ben sevdigim ve onun annesi evdeyiz birde 3-4 kücük erkek cocugu var evin icinde. baslarda sevdigim yine bana dargin, üzerinde siyah gömlek var. sonra siyah gömlegi cikariyo, üstü ciplak geziyo evin icinde, bana sariiliyo. daha sonra yemek yiyoruz, masanin üzerinde birsürü beyaz ekmek görüyorum, yaninda makarna birde tursu. annesiyle tartisiyolar. (sevgilimden ayrilma sebebi annesi oldu). ikisi aglamaya basliyo. bende onlarla birlikte agliyorum. barismalarini istiyorum. annesinin yanina gidip ona sariliyorum. sevdigimide cagiriyorum. 3müz birlikte sarilip aglasiyoruz, sevdigimi annesiyle ben baristiriyorum yani. ben rüyalarima pek anlam veremiyorum. cünki rüyalarimda baslarda bana hep dargin.. ve üzerinde siyah gömlek oldugu icin aklim hepten karisti. yalniz dedigim gibi siyah gömlegi sonradan cikariyodu.. rüyalarimi yorumlayabilen biri varmiii ???? Yardima ihtiyacim var.

gonca 16 bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    canım siyah bildiğim kadarıyla iyi olmayacağına işarettir.hem bak bende eski bir ilişkimde annesi yüznden ayrıldım.o zamanlar senin gibi çok üzülüyordum.ama eğer çok istediğin bişey bazen olmuyorsa inan bana vardır bir hayır ki olmamıştır.şuan eviliyim ve o kadar mutluyumki iyiki onunla evlenmemişim.şuan düşündüğümde anlıyorumki rabbim engellemiş.o yüzden hersey kısmet.ama hakkında hayırlısı olsun.bence zamana bırak.hersey rayına oturur.

3. Selin55

Selin55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm, siyahin iyi olmadigini bende duymustum. yalniz o siyah gömlegi sonradan cikarmasi, bi kac önceki rüyamda yesillikler icinde olmam aklimi cok karistirdi.
    Allahima okadar cok dua ediyorumki , eger hayirli degilse beni bu yoldan geri cevir diye. ama her nedense icimden hep daha cok dua etmek geliyo. tüm yasananlara ragmen onla tekrar olacagima gercekten cok inaniyorum. tuaf cünki gercekten cok sey yasandi :S

4. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

canım seni çok iyi anlıyorum.yaşadığın şeyleri inan ben çoktan geçtim.o yüzden sana dedim hayır vardır diye.belki şuan duymak istediklerin bunlar değil ama gerçekler bunlar işte.senin için iyi olacaksa inş rabbim kısmet eder.ama kötü olacaksa bence uzak dursun.ilerde annesi yüzünden sürekli sorun yaşamak daha mı iyi olur.bence biraz sabret.zaten kendinde farkına varacaksın herseyin bi süre sonra.

5. Selin55

Selin55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum cnm, dedigim gibi aklim cok karisik. rüyalarimda baslarda hep dargin kirgin bana, ama sonradan normallesiyo bana karsi. mesela trene binip gidiyo , sonra tren durakliyo. yanima geliyo. bi yandan hayra yoruyorum. beyaz yastik yorgan görüyorum. sofrada ekmek görüyorum. sarilip aglasiyoruz. bunlarin anlamlarina hepsine baktim, hepsi güzel seyler. sofrada tursu olmasi & o siyah gömlek haric. allahima yalvariyorum hayirli degilse geri cevir beni bu yoldan diye, ama hala sürekli dua ediyorum dönmesi icin. cünki icimden öyle geliyo. ama bi yandanda siyah gördügüm icin hayirli degildir belki diyorum.

6. Selin55

Selin55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beni bilgilendirebilecek biri varmiii ?

7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    şimdiii sen kaderini görmek için yatmışsınn ve sevdiğini görmüşsün demeki kaderin o kişiii siyah gömleği çıkarmış demeki kötü olan şeylerden kurtulacaksınızz yeşillikler içinde olmanda güzel ferahlıktırr
    ekmekte rızıktırr rüyan güzel allah hayırlara çıakrsınn çok yatmışın ama 3 defa yataydın yeterliydi kıs :D:D

8. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    canim cok karisik gormussun.Bence sevgilin iliskinize bi sans daha vercek cunku trenden iniyo tekrar sonra evde sevgilin siyah gomlek giyiyo masada tursu fln darginlik kuskunluk olabilir aglamainizda tekrar ucnuz bas basa verip aglaminz pismanlik olabilir.Aglamak sevinc mutluluk dur derler.valla cok macerali bisey cikmiss :D Allah hayrina cevirsin inslh hakkinda en guzeli en hayirlisi olur

9. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    bence başta görülen yeşil güzel ve cemoşumunda dediği gibi siyah görmüş hayırsız olacak diye bişey yok o siyahı cıkarmış üzerinden bende kötü şeylerden kurtulacağınıza işaaret bide istihare yaparken namazını kıl mutlaka ve duasını okuduktan spnra konuşmadan kıbleye doğru yat

CeMoŞ bunu beğendi.
  10. Selin55

Selin55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yani basta zorluk cekicem ama sonradan düzelcek gibi bisey...?
    kibleye dogru yattim ztn cnm, herseyi kitablarda yazdigi gibi yaptim.. sadece namazini kilmadan. ama namazini kilinca daha etkili oluyomus. birde öyle yapicam.
    ayni konu icin tekrar istihareye yatabilirmiyimki ?

11. betul291

betul291 Forum Okuru

bende istihare rüyamda kırmızı bide siyah tahta kalem ile deftere yazı yazdığımı sonra hastane de beyaz ceketli doktor ve kızının gözleri yeşil mi die baktığımı sonra bir sürü lahanayıı lavaboda yıkayıp suyunu saksıya attığımı gördüm evlenceğim erkek için yattım istihareye ama bek bişey anlamadım güzel yorumlayacak lütfen acil şimdiden fikiyorumir edinmek istiyorum

12. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada kalem görmeniz bir dileğinizin olacağına işarettir.Kırmızı olması küçük hastalık atlatmanıza işarettir.Doktor deva dır.Bir sıkıntınızı ferahlıkla atlatacaksınız.Lahanın anlamı sırdır.Rengi yeşil ve beyaz olduğundan iyi derler fakat iç içe yaprakları var bilirisniz meşakatli durumlarla karşılaşabilirsiniz.Su ferahlıktır Rüyanız hayır olsun güzel bir rüya

aydogdu crn bunu beğendi.
  13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kardes senin rüyan cok iyi keske benze aynısını görsem senin is olcak emin ol :)

14. eda_diskaya_44

eda_diskaya_44 Forum Okuru

istahare ruyam

gece sokakta kar wardı ben yuruyup karın uzerınde dans edıp gezdıkce kar erıdı suya donustu yawas yawas (gece cok karanlıkdı.. yer ılk asamada bosluksuz bembeyaz karla kaplıydı) we ruyamda etrafımda cıplak ınsanlar wardı.. ıyıye mı yorumlamak lazım.. kotuye mi

15. aydogdu crn

aydogdu crn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun Aleykum. Benim Ciddi dusunduqum birisi war erkek arkadasımla da cok iyi anlasıyoruz.. ailesi ilkbasta isteyckti ama sonradan wazqectiler. bende buyuzden istihareye yattm ve ruyam da.. Beyaz aqırlıklıydı ara ara yesil renklerde wardı. beyaz araba beyaz fare ve yesil hasta önlüqü qördüm ..ruyamda sınırlıydım ama qenelınde.... Sarı hortum qördüm. beyaz araba we yesil agaclar vardı. qece kondunun onundeydı hepsi. gece konduya bırı mayın dosemıs ama ufak ufak patlamalar halınde patlıyor mutfakta benım olduqum odaya kadar benım sesımı takip edıyordu. cıkıp baqırıyorum benı ızledıqını bılıyorum kımsın ortaya cık dıye. sonra bir kucuk kız qördüm yara bere ıcındeydı babası zorla goturuyordu sanki. bide mavi etek qiymıs bir erkek vardı.. ama adam cok sık bir etek qiymis. bır akranabında nısanı warmıs. semazenler wardı gokyuzunde dıkkatımı ceken... ( cok karısık bır ruyaydı .. yorumlamayı bılen warsa rica etsem yorumlayabılır mi..

Istihare rüyasini yorumlamak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay Mini Istihare

Kolay Mini Istihare

mini istihare kolay istihare ceşitleri cesitleri istiare çeşitleri Uyamadan önce yedi defa abdestli olarak "Ela ya'lemu men halaga ve hüvel Latiful Habir " Ayet-i Celilesini okuyan diledigini ve istihare ettigi hususu rüyasinda görür,faydalanir ESMAÜL HÜSNA Beyaz sir
  2. Istihare Duasi Türkce Okunabilirmi???

Istihare Duasi Türkce Okunabilirmi???

istihare duasi türkce istihare duasi duası türkçe estağfurullah duası arapça Merhaba Makbercim, benim sana bir sorum olacakti. Canim Istihare duasi Türkce okunabilirmi?? Biliyorum dualari arapca okumak ve anlamak daha sevap, sevapliktan ziyade sart sanirim?? Ama ben istihare duasini türkcede okunur biliyorum? Tabiki emin degilim, ve tam olarak nasil kilmam lazim istihare namazini canim...
  3. Portakal Rüyası

Portakal Rüyası

Malzemeler 4 portakal 4 su bardağı süt 2 orta kaşık nişasta 2 çorba kaşığı un 1 su bardağı toz şeker 1 paket yulaflı biskuvi 4 çorba kaşığı damla çikolata Hazırlanışı Önce portakalları ortadan ikiye kesip içlerini boşaltın.Muhallebisi için süt , un toz şeker ve nişastayı pişirelim.Portakal çanaklarının içine birer tane biskuvi koyup Muhallebiyi dolduralım.Üzerine damla çikolata ve...
  4. Istihare Namazi

Istihare Namazi

istihare Namazi, istihare duasi, istihare nasil kilinir, Istihare İstihare "hayırlı olanı istemek" anlamına gelir. İnsanlar, kendileri için önemli olan bir karar verecekleri veya bir seçim yapacakları zaman, bazen belki eldeki verilerin yetersizliği sebebiyle veya çeşitli sebeplerle dünya ve ahiret bakımından kendileri için hangi seçimin hayırlı olacağını kestiremezler ve...
  5. istihare rüyası

istihare rüyası

s.a benim kardeşimin bie kız arkadaşı var onunla evlenebilecek mi o kız onun için hayırlı mı diye istihareye yatmış. rüyasında kızı beyaz gelinlik içinde görmüş kendisinde ise kırmızı ceket varmış.ayrıca bide yeşil bi tabak görmüş bunun anlamı nedir. yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş