İstihare yoluyla kısmet görmek | Melekler Mekanı FORUM - 01 Eylül 2016

İstihare yoluyla kısmet görmek

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    istihare ceşitleri istihare cesitleri rüyada kısmetini görmek istiharede beyaz renk görmek rüyasında kar
    Bir muradı olan kimse ilk önce abdest alır.

temiz biryere oturur.Üç defa salevat-ı şerif okur.Sonra her birinine besmele çekerek 10 fatiha ve 11 ihlas okur.Sonra üç defa salavat okur.sonra sağ yanı üzere,yüzü kıbleye karşı olarak ve sağ elini sağ yanağı altına koyarak yatar,niyet ettiği şeyin iyi veya kötü olacağın bi-znillah rüyada görür.
    Ben bugün denedim 4 saatlik uykumda hicbirsey görmedim.Sanırım nedeni Cuma günü yapılması gerekiyomus ve Persembe günü yaptım.
    Yoğunlastığınız aklınızdaki kişi hayırlıysa Yeşil ve ya Beyaz tonlarda görürsünüz ruyayı eğer hayırlı değilse farklı renklerde.
    Bu kadar bildiklerimi paslastım arkadaslar daha önce deneyen varsa buraya yazabilir sonuc alan varsa . :)

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hımmm sagol canım paylaşım için paylaşım yapan elin kolun agrımasın balım

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım deneyen varsa yazabilirmi umarım isinize yarar melekler :)

4. sema06

sema06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. canos85

canos85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    ...

ben istihare ye yattim, yesil ve beyaz renkler gördüm rüyamda, yani cimen gördüm bol bol ve kar gördüm yerlerde kar vardi.... ama tabiki böyle seyler, eger hayirlisiysa olumlu renkler görürsün eger hayirlisi degilse senin icin o zmn olumsuz renkler görürsün ben öyle duydum ;)

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    evet evet böyle iste tesekkur ederiz paaylastıgın icin :)

7. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
  8. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben namazını denemiştim bol bol ağaç ve çimen görmüştüm...

9. lacrimosa

lacrimosa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bunu yapan bi arkadsım vardı ... ama suan hamıle oldugu için yapmıyor. ben de cok merak ediyorum

İstihare yoluyla kısmet görmek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. istihare duası!

11 adım duası istiare duası 11 adım nasıl yapılır onbir istişare İstihare duası bize Buhari 1/155 ‘de naklediliyor. Duanın arapçasını yazının devamında bulabilirsiniz. İstiharenin İslam Hukukundaki hükmü konusunda Hayrettin Karaman’ın kendi sitesinde yayınladığı fetvasını esas aldık : Terim olarak istihare iki rek’at özel (istihare niyetiyle) namaz kıldıktan veya vakit namazını eda ettikten...
  2. istihare nemazı !!!!

en etkili istihare Öncelikle bilmeyen arkadaşlar için 'istihare' ne demek onu açıklayayım. Bunu açıklamak için Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed Mustafa (s.a.v)'in sahabesine yaptığı tavsiyeyi sizlere aktarmam yeterli olur heralde. Peygamber Efendimiz (s.a.v) dünyada iken sahabe her türlü işinde ondan akıl alır ve onun verdiği akıl doğrultusunda Rabbin'den yardım arz ederek işine...
  3. kısmetini beklemek

Kısmet dedikleri bu olsa gerek... Öğrencilerinden birinin eline bir testi verip kuşluk vakti çeşmeye gönderir Fakirullah Hazretleri. Ne var ki öğrenci çeşmenin başına varınca oradaki çocuklarla oyuna dalar, ta ikindiye kadar oyun sürer. Nihayet gün batarken aceleyle testiyi doldurup döner. Bunca vakittir orada oyuna dalan öğrenciyi bu defa arkadaşları aralarına alıp hırpalamak...
  4. istihare namazı

melekler bir arkadaşım için istihareye yatacağım da fakat arkadaşım rüyaya göre hareet edecek yani aralarında birşey yok fakat çocğun kendisinden hoşlandığını düşünüyor hani tutturdu hayırlıysa zaten hoşalnıyor olacaktır bu iş diye hoşlanıyorsa onu da görürsen diye ben biliyorum hayırlı mı hayırsız mı diye yatılıyor diye ama yine de arkadaşımı kırmamak için sorayım dedim ? bilgisi olan var mı...
  5. istihare rüyası

s.a benim kardeşimin bie kız arkadaşı var onunla evlenebilecek mi o kız onun için hayırlı mı diye istihareye yatmış. rüyasında kızı beyaz gelinlik içinde görmüş kendisinde ise kırmızı ceket varmış.ayrıca bide yeşil bi tabak görmüş bunun anlamı nedir. yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş