İstihare yoluyla kısmet görmek

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
İstihare yoluyla kısmet görmek
istihare ceşitleri istihare cesitleri rüyada kısmetini görmek istiharede beyaz renk görmek rüyasında kar
Bir muradı olan kimse ilk önce abdest alır.
temiz biryere oturur.Üç defa salevat-ı şerif okur.Sonra her birinine besmele çekerek 10 fatiha ve 11 ihlas okur.Sonra üç defa salavat okur.sonra sağ yanı üzere,yüzü kıbleye karşı olarak ve sağ elini sağ yanağı altına koyarak yatar,niyet ettiği şeyin iyi veya kötü olacağın bi-znillah rüyada görür.

Ben bugün denedim 4 saatlik uykumda hicbirsey görmedim.Sanırım nedeni Cuma günü yapılması gerekiyomus ve Persembe günü yaptım.
Yoğunlastığınız aklınızdaki kişi hayırlıysa Yeşil ve ya Beyaz tonlarda görürsünüz ruyayı eğer hayırlı değilse farklı renklerde.
Bu kadar bildiklerimi paslastım arkadaslar daha önce deneyen varsa buraya yazabilir sonuc alan varsa . :)

...

ben istihare ye yattim, yesil ve beyaz renkler gördüm rüyamda, yani cimen gördüm bol bol ve kar gördüm yerlerde kar vardi.... ama tabiki böyle seyler, eger hayirlisiysa olumlu renkler görürsün eger hayirlisi degilse senin icin o zmn olumsuz renkler görürsün ben öyle duydum ;)

Geri