gebe
  1. gülçin90

gülçin90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İstihare yorumu.. Ben onun için hayırlı mıyım?

Konu, 'Kadınlar' kısmında gülçin90 tarafından paylaşıldı.

Ben ve erkek arkadaşım istihareye yattık. Birbirimiz için hayırlı mıyız değilmiyiz diye. Evlilik kararı almamız buna bağlıydı. Ben çimenlerde koştuğumu gördüm. Fakat erkek arkadaşım rüyasında hatice diye biriyle sevgili olduğunu (hiç tanımadığı biri) ve onunla büyük bi camiye girdiğini. Erkek arkadaşımın annesinin camlara tül geçirdiğini beybeyaz görmüş. Tam evlencekken aklına ben gelmişim ve vazgeçmiş. Sizce istiharede erkek arkdşımın beni düşünerek yatmasında bu rüya olumlumu olumsuzmu nasıl bir karar alabilir. Lütfen yorumunuzu en kısa sürede bekliyoruz. Çok önemli bizim için:(

2. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Canım birbirinizi seviyorsanız bunun hiç önemi yok bence

İstihare yorumu.. Ben onun için hayırlı mıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Niyetiniz için İstihare Namazı*

Niyetiniz için İstihare Namazı*

istihare namazı diyanet adetliyken istihare hacet namazı diyanet adetliyken istihareye yatılır mı istihareye yatılırmı İstihare "hayırlı olanı istemek" anlamına gelir. İnsanlar, kendileri için önemli olan bir karar verecekleri veya bir seçim yapacakları zaman, bazan belki eldeki verilerin yetersizliği sebebiyle veya çeşitli sebeplerle dünya ve ahiret baımından kendileri için hangi...
  2. Oysa ben... hep icimde sakladım seni!!!

Oysa ben... hep icimde sakladım seni!!!

Sessiz bir geceydi ... Ağlıyordum ... Korkuyordum ... Gece kötüydü ,,, yaşattığı da, anlatmaya çalıştığı da. Bitmesimiydi doğru olan ? Sen ile ben biz değil miydik ? Sana bizi anlatabilmişmiydim ? ... Hayır, anlatamadım. İnanmadın. Tuttum gözyaşlarımı yanında hep. Utandım. Hep güçlü bil istedim beni. ... Seni sevmek kolay mıydı ? Yoksa , beni sevmek mi zor ? Gittin ... Yarım bıraktın...
  3. niyetin hayırlı mı değil mi öğrenmek için

niyetin hayırlı mı değil mi öğrenmek için

niyet falı iskambil falı öğren hayırlı mı değil mi iskambil bakmayı öğren hayırlımı değilmi Sevgili meleklerim, Uygulaması çok kolay bir niyet falı İşte nasıl yapacağınız:) Herhangi bir niyetinin hayırlı mı degilmi oldugunu anlamak için..... Hazreti Ali talihine bakmak istediginde bu uygulamayı yapmıştır. Niyetine bakmak isteyen şahıs bir kağıt alıcak 3 Kulhüvallat 1 Fatiha okuyup bunu...
  4. 2013 yılı için aslan burcu yorumu var mı ?

2013 yılı için aslan burcu yorumu var mı ?

Selamlar melekler, önümüzde ki yıl için aslan burcu hakkında ne gibi yorumlar var ? 2013 yılında aslan burçlar nasıl bir yıl geçirecekler ?
  5. ben kola içsem bebeğe gaz yapar mı

ben kola içsem bebeğe gaz yapar mı

hanımlar ben bebeğimi emziriyorum acaba kola içsem bebeğime gaz yapar mı

Sayfayı Paylaş