gebe
  1. gülçin90

gülçin90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İstihare yorumunu merak ediyorum.

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında gülçin90 tarafından paylaşıldı.

Ben ve erkek arkadaşım istihareye yattık. Birbirimiz için hayırlı mıyız değilmiyiz diye. Evlilik kararı almamız buna bağlıydı. Ben çimenlerde koştuğumu gördüm. Fakat erkek arkadaşım rüyasında hatice diye biriyle sevgili olduğunu (hiç tanımadığı biri) ve onunla büyük bi camiye girdiğini. Erkek arkadaşımın annesinin camlara tül geçirdiğini beybeyaz görmüş. Tam evlencekken aklına ben gelmişim ve vazgeçmiş. Sizce istiharede erkek arkdşımın beni düşünerek yatmasında bu rüya olumlumu olumsuzmu nasıl bir karar alabilir. Lütfen yorumunuzu en kısa sürede bekliyoruz. Çok önemli bizim için:(

İstihare yorumunu merak ediyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak ediyorum..

Merak ediyorum..

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi? *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği? *Yıllardır çizgi...
  2. düşüncelerinizi merak ediyorum...

düşüncelerinizi merak ediyorum...

sevgili melekler mekanı sakinleri, sizlere bir soru sormak istiyorum... sevdiğiniz bir insanı onu cok sevdiginiz icin kırdınız istemeden tepkilerinizi abarttınız ve ilişkiniz çalkalandı, kendinize karşı gecmiste yaşadıgınız bazı kötü olaylardan dolayı guveniniz hala kırgın ve bir türlü duzelmek bilmiyor, karşınızdakilere de bunu yansıtıyorsunuz, cevrenizden de iyice koptunuz, her yönden...
  3. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  4. Yara Dondurma sonrası yorumlarınızı merak ediyorum

Yara Dondurma sonrası yorumlarınızı merak ediyorum

Arkadaşlarım bendeki yara büyümüş ve yaramı dondurmak istiyorum. Baya büyümüş dedi doktor bu yara dondurma olayı kaç dakika sürüyor ve canımız yanıyor mu ben biraz korkak bir yapıya sahibim de acaba bana yarasını donduranlar başından geçenleri ve tecrübelerini anlatabilir mi ?
  5. MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM

MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM

MERHABALAR YA BEN 3-3.5 AY ÖNCE DÜŞÜK YAPTIM DÜŞÜKTEN SONRAKİ ADETMİ 42 GÜN SONRA OLDUM NORMAL DEDİLER NEYSE BANA BİR KANAMADAN SONRA KORUNMAYI BIRAK DEDİ DOKTOR BİDE FOLİK ASİT VERDİ GEBE KALINCA GEL DEDİ NORMALDE 30 GÜNDE BİR ADET OLURUM AMA BÜGÜN 35 GÜN OLDU OLMADIM GEBELİK TESTİ YAPTIM NEGATİF ÇIKTI İKİSİDE AMA MİDE BULANTIM VAR ÇOK HALSİZİM İLK GEBELİKTE GİBİ BEL AĞRIM YİNE ÇOK FAZLA...

Sayfayı Paylaş