gebe
  1. Ygg

Ygg Forum Okuru

İstihare *****

Konu, 'Çöplük' kısmında Ygg tarafından paylaşıldı.

Sevgili olmak istediğim biri için istihare duası okuyup kıbleye doğru yattım. Rüyamda sakin bi suyun içine doğru giriyoken bi el uzandı elinde kırmızı siyah bir kalem dur yapma dedi. Rica etsem yorumlar mısınız

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bu yatılan rüyada siyah veya kırmızı renkleri görmek ise niyetlenen işin şerre, yani kötüye işaret etmektedir. Yani bu renkleri gören bir kimse istiharede kendisi için niyetlenmiş olduğu konunun kendi hakkın da hayırsız olduğunu anlamalıdır. Bir kimse bu yapmış olduğu istiharede eğer herhangi bir rüya görmez ise 7 gün boyunca istihareye yatabilir.

3. Ygg

Ygg Forum Okuru

Çok teşekkür ederim

İstihare ***** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. istihare duası!

istihare duası!

11 adım duası istiare duası 11 adım nasıl yapılır onbir istişare İstihare duası bize Buhari 1/155 ‘de naklediliyor. Duanın arapçasını yazının devamında bulabilirsiniz. İstiharenin İslam Hukukundaki hükmü konusunda Hayrettin Karaman’ın kendi sitesinde yayınladığı fetvasını esas aldık : Terim olarak istihare iki rek’at özel (istihare niyetiyle) namaz kıldıktan veya vakit namazını eda ettikten...
  2. istihare nemazı !!!!

istihare nemazı !!!!

en etkili istihare Öncelikle bilmeyen arkadaşlar için 'istihare' ne demek onu açıklayayım. Bunu açıklamak için Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed Mustafa (s.a.v)'in sahabesine yaptığı tavsiyeyi sizlere aktarmam yeterli olur heralde. Peygamber Efendimiz (s.a.v) dünyada iken sahabe her türlü işinde ondan akıl alır ve onun verdiği akıl doğrultusunda Rabbin'den yardım arz ederek işine...
  3. istihare namazı

istihare namazı

melekler bir arkadaşım için istihareye yatacağım da fakat arkadaşım rüyaya göre hareet edecek yani aralarında birşey yok fakat çocğun kendisinden hoşlandığını düşünüyor hani tutturdu hayırlıysa zaten hoşalnıyor olacaktır bu iş diye hoşlanıyorsa onu da görürsen diye ben biliyorum hayırlı mı hayırsız mı diye yatılıyor diye ama yine de arkadaşımı kırmamak için sorayım dedim ? bilgisi olan var mı...
  4. istihare rüyası

istihare rüyası

s.a benim kardeşimin bie kız arkadaşı var onunla evlenebilecek mi o kız onun için hayırlı mı diye istihareye yatmış. rüyasında kızı beyaz gelinlik içinde görmüş kendisinde ise kırmızı ceket varmış.ayrıca bide yeşil bi tabak görmüş bunun anlamı nedir. yardımcı olursanız sevinirim
  5. İstihare yorumunu merak ediyorum.

İstihare yorumunu merak ediyorum.

Ben ve erkek arkadaşım istihareye yattık. Birbirimiz için hayırlı mıyız değilmiyiz diye. Evlilik kararı almamız buna bağlıydı. Ben çimenlerde koştuğumu gördüm. Fakat erkek arkadaşım rüyasında hatice diye biriyle sevgili olduğunu (hiç tanımadığı biri) ve onunla büyük bi camiye girdiğini. Erkek arkadaşımın annesinin camlara tül geçirdiğini beybeyaz görmüş. Tam evlencekken aklına ben gelmişim ve...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş