Istihareye yattım sonucu anlayamadımmm yardımmm...

delikumru

Yeni Üye
Üye
Istihareye yattım sonucu anlayamadımmm yardımmm...
Merhaba...
Yeni üye oldum ve geç kalmışım çok güzel bi site... size ihtiyacım var yardım istiyorum...
Eşimden ayrıldım bi ara paylaşırım sebeplerini allaha sığındım bilenlerden yardım istiyorum...

İki kişi yattı benim adıma eşimden ayrılmam hayırlımı değilmi diye birisi...

Eşimi annesini kız kardeşini bide yanlarında bi genç kız varmış annesiyle ablasının üstünde kırmızı elbise kızı tanımıyor ama siyah elbise eşimdede kotla beyaz tşört görmüş...

Diğeride...

Rüyasında mahkemeye gidiyomuşuz hepimiz benim ailem boşanmam için şahitlik yapmışlar eşim ben istemiyorum demiş diretmiş hakim bizi boşamış bizimkiler yeni bi hayatın var böylesi daha iyi mutlu olacaksın demiş ben ağlamışım renk olarakta kaynanamda rengarenk elbise görmüş görümcemde rengarenk bluzla buz mavisi kot eşimdede kotla mavi tşört bendede rengarenk bluz buz mavisi pantolon beyaz spor ayakkabı görmüş...

Ben yattım...

rüyamda acı yeşil biberden ısırıyorum azım yanınca bal kaymak varmış hemen ondan yiyorum...

Yorumlarınızı bilgilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum... Teşekkür ederimm

boşanmak için istihare yatılmaz benim bildiğim siyah ve kırmızırenk şerdir. beyaz yeşil hayır en genel yorum budur. fakat boşanmak için istihareye yatılsa bile olayları bilmeyen yabancı biri yatsa iyi olur çünkü insan pisikolojik olarak yaşadığı ve bildiği olayları rüyasında tekrar ediyor. hakkında hayırlısı olsun canım.

ilk rüyada kayınvaliden görümcen fln senin için iyi olanı düşünmüolar ama eşin senin için hayırlısı olarak görünmüş.
ikinci rüyada herkes ortada kalmış kimse neyin ne derece doğrum olduğunu bilemiyor. sanırım biraz erken yatılmış bi istiare.
senin rüyandaysa eşinle aran bozulmş çok şey geçmiş aranızda tatsız şeyler yaşanmış ama sonunda hayır var ağzın tatlanıo ilerisi senin için aydınlık demek canım..
Hiç bişi kafana takma bence herşey olacağına varır. Allah tan başka kimsen yok. O'na sığın. hayırlısını iste. VE son olarak
ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN. ..! :):hıms:

Geri