gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

istiklal marşında gülmenin cezası varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

istiklal marşında gülmenin cezası varmı ? arkadaşlar geçenlerde bir hocamız marş esnasında güldü bunun bir cezası var mı

2. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    napacaksın şikayetmi edeceksin

istiklal marşında gülmenin cezası varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstiklal Marşını Bilmeyen üniversteli gençler var

İstiklal Marşını Bilmeyen üniversteli gençler var

En büyük dert bu olmalı nluyo bu türklere! istiklal marşının yazarını bilmeyenler istiklal marşını bilmeyenler milli marşımızı Çok sinirleiyim meleklerim geçen bi haber izliyorum.Sinirden ağlıycaktım nerdeyse spiker yoldan geçen vatandaşlara milli marşımızı soruyo.Milli marş nedir?Hayır bilmiyorum nerden biliyim en son okulda söyledim..Evet biliyorum kem.. kümm... İnanın hiçbiri bilmedi...
  2. istiklal marşında nefes yerleri neresi

istiklal marşında nefes yerleri neresi

Okul tatil oldu ama ben hala doğru dürüst istiklal marşını okuyamıyorum.Müzik öğretmenimiz istiklal marşında nefes yerleri olduğunu söylemişti, bana istiklal marşı nefes yerleri nereler yazabilirmisiniz :(
  3. İstiklal Marşında Ki Kafiyeler ve Rediflerle İlgili Bilgiler

İstiklal Marşında Ki Kafiyeler ve Rediflerle İlgili Bilgiler

İstiklal Marşının Redifleri Nelerdir İstiklal Marşının Redifleri ve Kafiyeleri Sevgili melekler, İstiklal Marşını daha güzel söylemek adına daha önce açtığımız İstiklal Marşı nefes yerleri adlı konumuzun ardından şimdi de İstiklal Marşının Redifleri ve Kafiyeleri ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere.. :) Redif, Şiirlerde mısra sonlarında, görevleri aynı olan eklerin, ya da...
  4. İstiklal Marşımız Neden Yazılmıştır ?

İstiklal Marşımız Neden Yazılmıştır ?

İstiklal marşımız neden yazılmıştır, İstiklala marşımızın yazılış amacı nedir ?

Sayfayı Paylaş