gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İstişare Nedir,Nasıl yapılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr İstişare Nedir,Nasıl yapılır? bu konuda tecrübeli ve bilgili arkadaşlarımı bekliyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevk ve idare sorumluluğu, doğru tespitler yapmayı, doğru çözümler üretmeyi, doğru kararlar almayı gerektirir.
    Fakat insan her
    zaman her şeyin doğrusunu bilemeyebilir. Beşerdir şaşar, yanılır, hata eder.

Ne kadar iyi niyetli, ne kadar zeki ve mahir olursa olsun, her meselede isabetli karar vermesi mümkün değildir. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

İstişare Nedir,Nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstişare nedir ?

İstişare nedir ?

namaz istişare nedir, ne demektir, anlamını merak ediyorsanız bu bilgiler tam size göre arkadaşlarım. Bende merak ederek bu bilgilere ulaştım sizlerlede paylaşayım istedim. Herhangi bir konuda doğruya ulaşmak veya yaklaşmak için bir başkasinin görüşüne başvurma Müşavere, şivar, meşvure, meşvere, meşüre, istişare, danişip işaret ve görüş almak anlamina geldiği gibi, müşavere ve işaret ari...
  2. Umre nedir nasıl yapılır

Umre nedir nasıl yapılır

umre nedir, hac, nasıl yapılır, nerede, ne demek, ne kadar, nerededir, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde Umre hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını sunuyoruz sizlere. Umre Nedir? Umre kelime olarak ziyaret manasına gelir. Umre, hac zamanı olan beş günden başka, senenin her günü, ihram ile yapılan, tavaf ve...
  3. İstişare ne demek nasıl İstişare yapılır

İstişare ne demek nasıl İstişare yapılır

İstişare nedir İstişare nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Semerkand Dergisinde yer alan Müslümanın Ortak Aklı İSTİŞARE yazısını, biz de bu sayfamızda sizlerle paylaşmak istedik :) Sevk ve idare sorumluluğu, doğru tespitler yapmayı, doğru çözümler üretmeyi, doğru kararlar almayı gerektirir. Fakat insan her zaman her şeyin doğrusunu bilemeyebilir. Beşerdir şaşar,...
  4. İstişare nedir

İstişare nedir

İstişare nedir İstişare ne demek bilen var mı? Kızlar öncelikle hepinize merhaba diyor ve İstişare nedir merak ediyorum siz İstişarenin ne olduğunu biliyorsanız bu konuda bana da cevap verin lütfen
  5. İstişare nasıl yapılır kısaca açıklaması

İstişare nasıl yapılır kısaca açıklaması

İstişare nedir hakkında bilgi istişare nedir nasıl yapılır kısaca açıklaması Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda istişare hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere yer veriyor ve istişare duası ve istişare nasıl yapılır öğreniyoruz hepbirlikte. Bir işe başlayacağınız veya bir şeyden kurtulmak istediğiniz zaman, iki rekat nafile namaz kılıp [aşağıda bildirilen Arapça duayı okuyarak]...

Sayfayı Paylaş