gebe
  1. dombili melek

dombili melek Forum Okuru

isveç diyeti yapanlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında dombili melek tarafından paylaşıldı.

selam aranızda isveç diyeti yaparak kilo veren varmı varsa diyetin nasıl yapıldığını etkisini ve diyette neler olduğu hakkında bilgi verebilirmi acaba hakkaten isveç diyeti kilo vermede etkilimi

2. Youare-beautiful

Youare-beautiful Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bugün 1. Günüm yaşım 16 boyum 1.60 kilom 66 destek için buraya geldim

isveç diyeti yapanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsveç diyeti

İsveç diyeti

Hedef: Haftada ortalama 2-3 kilo Günlük kalori: 500 Kcal Oldukça düşük kalorili olan bu diyette belirtilenin dışında çay kahve ya da meşrubat içmeyin Not: İsveç diyetinde aynı gün içinde öğle ve akşam yemeklerinin yerlerini değiştirebilirsiniz Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır...
  2. İsveç diyeti nasıl yapılır

İsveç diyeti nasıl yapılır

İsveç diyeti İsveç diyeti Hedef: Haftada ortalama 2-3 kilo. Günlük kalori: 500 Kcal Oldukça düşük kalorili olan bu diyette belirtilenin dışında çay, kahve ya da meşrubat içmeyin. Not: İsveç diyetinde aynı gün içinde öğle ve akşam yemeklerinin yerlerini değiştirebilirsiniz. Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet...
  3. Diyet Yapanlar İçin Dİkkat!

Diyet Yapanlar İçin Dİkkat!

Diyet yapmış birisi olarak sizinle bazı konularda bilgilendirmek istedim arkadaşlar.Şuanda 16 yaşındayım ama gecen yaz tam tamına 70 kilo civarında vardım bu yüzden artık zayıflamam gerektigi kanaitine geldim.Kendi kafama göre diyet uyguladım.Etkili oldumu derseniz istedigimden de fazla .5 ayda 30 kilo verdim.ama artık kendi kafama göre yaptıgımdan dolayı midem küçülmüş .Bu yüzden fazla yemek...
  4. Kışın diyet yapanlar dikkat

Kışın diyet yapanlar dikkat

Vitamin yorgunluğu atar Kendimizi yorgun hissettiğimiz mevsim dönümlerinde, yaptığımız diyetle daha da bitkin olacağımıza dikkat çeken diyetisyen Yekbu Köseoğlu, "Uzun süren diyetlerde vitamin-mineral eksiklikleri olabilir" diyor Diyetisyen Yekbu Köseoğlu, kışın diyet yaparken vücudu yorgun düşenler için sorularımızı yanıtladı. Diyet yapmak yorgunluğa neden midir? Diyet...
  5. İsveç diyetine başlıyorum!

İsveç diyetine başlıyorum!

isveç diyeti yorumları isveç diyeti yorumları 2011 yapanların yapanların 2011 yapanlar Merhaba hanımlar. Uzun süredir zayıflayıp eski halime dönmenin planlarını yapıyorum. Boyum 1.61 ve kilom bu sabah itibariyle 59.4 çıktı. Eskiden 47-49civarıydım. Ancak üzerinden 2-3sene geçti ve kilolar yaş ilerledikçe şekil alıyor vücutta. 18 yaşında bir insanın 49 kilosuyla, 24 yaşında bir insanın 49...

Sayfayı Paylaş