gebe
  1. kilo verme meraklısı

kilo verme meraklısı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

isveç jimlastiği

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında kilo verme meraklısı tarafından paylaşıldı.

isveç jimlastiği nedir bilen varsa acil yazsın:bob::hail:

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben bilmiyom öğrenirsen yaz bizde bilelim

isveç jimlastiği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsveç

İsveç

İsveç Coğrafi Verileri Konum: Kuzey Avrupa, Baltik Denizi kıyısında, Finlandiya ile Norveç arasında yer alır. Coğrafi konumu: 62 00 Kuzey enlemi, 15 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 449,964 km² Sınırları: toplam: 2,205 km sınır komşuları: Finlandiya 586 km, Norveç 1,619 km Sahil şeridi: 3,218 km İklimi: Güneyde ılıman, kuzeyde subarktik iklim tipi görülür. Arazi...
  2. İsveç Turları

İsveç Turları

isvec turlari isveç turları isveç turu isveçte idari bölüm İsveç Krallığı, Baltık Denizi kıyısında, Finlandiya ile Norveç arasında yer alan Kuzey Avrupa ülkesidir. Yaklaşık 9 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Yüzölçümü: 449,964 km²’dir. Para Birimi İsveç Kronu’dur. Resmi dili bulunmamasına karşın ülkede en yaygın konuşulan dil İsveççe’dir. Fransızca, Almanca ve Fince de konuşulmaktadır. Ancak...
  3. İsveç diyeti

İsveç diyeti

Hedef: Haftada ortalama 2-3 kilo Günlük kalori: 500 Kcal Oldukça düşük kalorili olan bu diyette belirtilenin dışında çay kahve ya da meşrubat içmeyin Not: İsveç diyetinde aynı gün içinde öğle ve akşam yemeklerinin yerlerini değiştirebilirsiniz Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır...
  4. İsveç Hakkında Bilgiler ve İsveç Resimleri

İsveç Hakkında Bilgiler ve İsveç Resimleri

isveçin şehirleri isvecin almancasi isveç hakkında bilgi isveçten görüntüler isveç görüntüleri İsveç Finlandiya ile Norveç arasında yer alan kuzey Avrupa ülkesidir. Yaklaşık 9 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Yüzölçümü: 449,964 km²'dir. Para Birimi İsveç Kronu'dur. Resmi dili bulunmamasına karşın de facto olarak İsveççe konuşulmaktadır. Fransızca, Almanca ve Fince de okutulmaktadır. Ancak...
  5. İsveç diyetine başlıyorum!

İsveç diyetine başlıyorum!

isveç diyeti yorumları isveç diyeti yorumları 2011 yapanların yapanların 2011 yapanlar Merhaba hanımlar. Uzun süredir zayıflayıp eski halime dönmenin planlarını yapıyorum. Boyum 1.61 ve kilom bu sabah itibariyle 59.4 çıktı. Eskiden 47-49civarıydım. Ancak üzerinden 2-3sene geçti ve kilolar yaş ilerledikçe şekil alıyor vücutta. 18 yaşında bir insanın 49 kilosuyla, 24 yaşında bir insanın 49...

Sayfayı Paylaş