gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

İsyan nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

isyan nickleri isyan nickleri 2010 sözleri 2010 sözleri facebook okula Bazen hayatta kimi zaman rest çeker herkese herşeye isyan edesimiz gelir işte bu isyanları dile getiren nickler buyrun arkadaşlar=) [​IMG]
    Çok Konuşuyorsunuz,ß0ş K0nuşuyorsunuz !

Ne Alayına Giderim Ne Kralına ßi Durum Olursa Alayıda Ayağıma Gelir Kralda

KıyMeT ßiLméYén KaLßé SévGim HaRaM,YoLuNu ßéKLéYip GéLméYéNé YazıKLaR,SévDim DéyiPTé aLDaTaNa LanéT,ßéNi SonSuzA KaDaR SévéNé ßu CaNım KuRßan oLSun…!

ќiм üzєвiLiя вєиi вєиdєи вαşкα?
    кiм doLduяαвiLiя içiмdєкi воşLuğu вєи istємєzsєм?
    кiм мuтlu єdєвiLiя вєиi вєи нαzıя dєğiLsєм?
    кiм чıкαя чıpяαтıя вєиі вєи iziи vєямєzsєм?
    кiм ѕєvєя вєиi вєи кєиdiмі ѕєvмєzsєм?
    нєяşєч вєиdє вαşLαя вєиdє вітєя

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın ama YanLış YoLdasın !

Kral Yokken Coşar Soytarılar
    Kral yokken efenelenir çakallar
    Verilen aranın sonu var
    Kral mekâna gelince köpekler ayağa kalkar

Kalkın Lan Ayağa !

Benim Rahat Olmadığım Yerde , Kimse İstirahat Edemez !

Diyorsunuz Ya,
    İşte Ben Şuan O İsritihat'ı Yapıyorum !

FarkLı qörünseq Dé Aynı ŞéyLéri anlatıyor vé Yaşıyoruz

Biz Hep Yarım Kalıcaz
    -MasaLLardan nefrEt ederiM biLiy0 musuN?---

Kulağımda gürültüler,uyurken televizyon açık kaLmış
    Bir üLkenin bodrum katında
    KirLi bir savaş varmış(!)
    Midem buLanıyo,gaLiba dünya tuttu
    Beni hep unuttu

Ne Garip $ey $u MutLuLuk!
    Gittimi Gider!
    Çağırsan GeLmez!
    GeLsede KaLmaz,
    KaLsada Yetmeezz!

Nedenn?! derLer iyiLer Cok ya$amaz!!
    aL bu Canım aL Senin oLsun!! '//

^^Sewqi bu elbetteki zorLukLarı oLucaktır

eLimde TeSbih beLimde siLah Yok!
    Arkamda A$ıretimde yok!
    AkLımda Karı Kız da Yok!
    KLavyeden Kimseye EyvaLLahımda Yok!
    Para İçin Beni Tercih Eden Arkada$Larımda Yok!

Neyim mi var?
    KaLbim varDuyquLarım war
    Kimsenin Tahmin Edemiyeceqi Kadar
    Tertemiz Sevqim Var!

İsyan nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsyan

İsyan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. isyan

isyan

Rüyada bir isyanı görmek, rüyayı görenin kısa zamanda arkadaşlarının kendisi hakkında yaptığı dedikodulardan haberdar olacağına yorumlanır. İsyan Rüyada isyan çıktığını gördüyseniz, birçok hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Yakın bir arkadaşınızın ölüm haberini almanız da mümkün.Kişi rüyasında isyan ederse, kendi karar verdiği bir konuda sesini duyurur, ilgi toplar ve başarı kazanır.
  3. sevgiliye isyan nickleri

sevgiliye isyan nickleri

isyan nickleri sevgiliye isyan sözleri kaşar sevgiliye sözler kaşar nickleri gider sözler Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ……. BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin...
  4. Alayına isyan nickleri

Alayına isyan nickleri

alayına isyan nickleri alayına isyan msn nickleri nickler arkadaşa sözleri sözler Bu alem vefasız ama sen yinede delikanlı yüreğini bozma arkadaş Sana özel en delikanlı aleme isyan eden nickler ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPINMAYI BIRAK ZEVKINE BAK ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BIRGUN ALYAZMALI SELVI BOYLUM...
  5. isyanım...

isyanım...

Aşkıma İsyan....... İşte ben sensiz geçen bir güne daha merhaba diyorum. Tadı yokki bir somun ekmeğin,suyun, Soluduğum havanın, Tadı bile yok ne şekerin ne tuzun. Yokki sevenim, Ben çiçekleri bile sevemem korkarım dikenlerinden. Yaşamımdaki aşkı, İçemedim ki o duyguyu acımı tatlımı. Sabır, sabır çektikçe ufalanır parçalanır yüreğim... Beni bugün benimle bırakın acılarımla, Tükenip giden...

Sayfayı Paylaş