gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

isyanım olarak kalacaksın

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

sen hakketmedın sana olan sevgimi ve akan herbirdamla göz yaşını tutamadığım uzanamadığım yaşıyamadığım ve hep bir isyanım olarak kalacaksın

alinti

isyanım olarak kalacaksın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hep bir isyanım olarak kalacaksın

hep bir isyanım olarak kalacaksın

sen hakketmedın sana olan sevgimi ve akan herbirdamla göz yaşını tutamadığım uzanamadığım yaşıyamadığım ve hep bir isyanım olarak kalacaksın alinti
  2. iki farklı dünya olarak kalacağız

iki farklı dünya olarak kalacağız

Öyle bir yerdeyimki, burda insanlar her şey için geç kalmış.. Birini sevmenin rengini kaybetmiş. Dokunuşların heycanından geçmiş.. Kafasını kaldırıp göğün maviliğine bakan yok bir kere. Mis gibi kokan çiçeklerin, yemyeşil ağaçların insana verdiği huzuru şöyle içine çeke çeke hisseden yok.. Hele gece oldumu her saatte bir kayan yıldızları sahiplenen, dileyecek bir dileği, umudu olan yok.. Hep...
  3. isyanım...

isyanım...

Aşkıma İsyan....... İşte ben sensiz geçen bir güne daha merhaba diyorum. Tadı yokki bir somun ekmeğin,suyun, Soluduğum havanın, Tadı bile yok ne şekerin ne tuzun. Yokki sevenim, Ben çiçekleri bile sevemem korkarım dikenlerinden. Yaşamımdaki aşkı, İçemedim ki o duyguyu acımı tatlımı. Sabır, sabır çektikçe ufalanır parçalanır yüreğim... Beni bugün benimle bırakın acılarımla, Tükenip giden...

Sayfayı Paylaş