gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İsyankar msn nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Benin ruhum asi herkese bir isyanım var diyorsanız bu isyankar ve asi nickler tam size göre şu saaттeи soяa кaFaмa aиca тoкa тaкaяıм…

кiмseиiи нaчaтı вeиi iŁGiŁeиDiямez,вeиiмкiDe кiмseчi…!

вu нaчaт вeиiмse eĞeя;ciDDeи чaşaмaчa DeĞeя…

Düи-DüиDüя,вuGüи-вuGüи… Düичa 1 GüиDüя; oDa вuGüиDüя•●●

Sakın bana dokunma taş bastım bağrıma kadehlere merhaba aşkım sana elveda

Tam karşıya geçerken bıraktıgın o el benim!!!!

SeNi TaNiDim – SevMeYi ÖgReTTiN,, seNi SevDim – UnuTaMaMAyi öGreTTiN,, maDeM BiraQaCaQtiN bE ZaLim – NeDEn BaNa $…sizliği ÖgReTMediN
    !!?

BeNi UnUtTuRaN bAşKa BiRi mİ yOkSa KaLbİnDeKi SaHtE sEvGi mi?
    ???

KoPtUğU yErDe BıRaK bU MaSaL bÖyLe BiTsİn BiR zAmAn HeR sEyİmDiN aRtIk UmUrUmDa GeĞiLsİn!!!

Giden Gitmiştir, Gittigi Gün Bitmiştir, Ben Gideni Degil, Giden Beni Kaybetmiştir…

SoN SöZLeRiNi YaqMuR aLTıNDa SöYLe Ki qöZ Ya$LaRıM ßeLLi oLMaSıNnN…!!

Sen benim için biten bir aşktan ibaretsin ne gelecek ne geçmiş inan bana senden daha iyidir

FazLa Rahatım!! RahatSız Eder mi ? Etse Bile! FArk Edermi ?

YA BİR YOL BUL YA BİR YOL AÇ YADA YOLUMDAN ÇEKİL MELEK …

CESARETİNE GÜVENEN AŞKA GELSİN CESARETİNE GÜVENMİYEN UCURUMA GİTSİN

ellerimi tutamayaCak kadar yaSak GözLerine ßirdaha ßakamayacak kadar ,, haramSın ßana !

Maviler giyer bulut olurum, yesiller giyer bahar olurum, bakarsin bir gün beyazlar giyer senin olurum

öldüümde mezarda ben, mezarım içinde kefen, kefenin içinde ben, benim içimdede sen olacaksın…!

“вö¢єк σℓмαуι кαвυℓℓєηєηℓєя, єzιℓιη¢є ѕιкαуєт єтмємєℓι∂ιяℓєя”

мєкαη ναяσşℓαя, нαуαтℓαя нαяαρ, кöşє вαşℓαяıη∂α ¢ιgαяα νє şαяαρ …

gι∂єη gιтмιşтιя,gιттιğι güη вιтмιşтιя,вєη gι∂єηι ∂єιℓ gι∂єη вєηι кαувєтмιşтιя

Ciddiye aLırım ama kapıLmam… Huzur veririm ama söz vermem… Sahip oLurum ama ait oLmam…

Ön yargıLı değiLim…! Yalnızca HEPİNİZDEN nefRet ediyoRum

Seni 1 öpsem 2 kıskanır 2 öpsem 3 kıskanır 3 öpsem 4 kıskanır 4 öpsem 5’in aklı kalır benimle tüm sayıları denemeye var mısın

SeRsErİlEr aĞlAmAz AğLsAdA kİmSe SuStUrAmAz İnAnKi SoSyEtEgÜzElİ hErKeZ sErSeRi OlAmAz

αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя

ßaqMa öl€…qÜlM£ iÇinDeN…ßU gÖzYa§LaRı §aNa DeğiLuYkUdAn kAlKtImDa eSnİoRuM

aşk ağır geldi

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin

KIZ OLDUĞUMA BAKMAYIN DALIMI KIRANIN AĞACINI KÖKÜNDEN SÖKERİM

seni sevdiğim için özür dilerim!!!

HAYAT KENDİ KENDİNE AKIP DEVAM ETSİN BENİ ELLEMESİN…!!!

Ruhu olmayan sözcükler ne ifade edebilir ki yüreğine?

Benimle tartışıcaksan izin werde beynimi çıkarayım eşit şartlarda tartışalım!

Platonik olan sadece aşk değildir MÜzikde Hep CaLaR amA Tek KİŞİlik!!

SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR AMA BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİE BİRDE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİE

нαуαттα кιмѕє ιçιη αğℓαмαуα ∂єğмєz αğℓαмαуα ∂єğєηℓєя zαтєη αğℓαтмαzαğℓαякєη вαşıηı ∂ιк тυткι göz уαşℓєяıη ѕєηι αğℓαтαη кα∂αя αℓçαℓмαѕıη…

sebepsiz gözler ağlamaz…

LANET OSUN YOKLUĞUN HASRETİN HİÇ BİTMEDİ!!!

verdıgın sozun esırı olacagına vermedıgın sozun efendısı (OLLL)

Rüzgar alabildiğine hırçın, yagmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderimDinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz!!

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz…

YaRıNı SaYma Bugün geç biLe… Nedeni YOK “Kalbim Yok” yine

Kaybettin Beni ! Ama ÜzüLme Sana çok Kız Var Kaldırım Köşelerinde !

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin
    Tskler paylasim icin..

İsyankar msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  2. msn nicklerim

msn nicklerim

нαу нαу ηє ιѕтєяѕєη ѕαу ѕαу вєη¢є ѕєηιη αѕкιη ℓαу ℓαу нα∂ι σgℓυм уαℓℓαн ѕαηα вαу вαу! boS biRakdim niCk yeRini heP boMbo$. aRka mSnde neLer oLuyor.? Love: aşk Lavuk: aşık Bu yazıyı FARKEDERSEN FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME. géri sayıyorum ; üç iki bir sıfır éksi bir gittikçé soğuyor bu düş saydam...
  3. msn nickleriniz

msn nickleriniz

umarım konuyu dogru yere açmışımdır msn nicklerimizi ve iletilerimizi buraya yazalım mı?
  4. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...
  5. İsyankar ve serseri nickler

İsyankar ve serseri nickler

serseri nickleri isyankar serseri nickleri isyankar nickler nicleri ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!! Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!! Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki...

Sayfayı Paylaş