gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İşyerinde ilan

Konu, 'Toplu İş Hukuku' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Madde 63 - Bir toplu iş sözleşmesi veya toplu iş sözleşmesi hükmündeki özel hakem veya Yüksek Hakem Kurulu kararı ile veya toplu hak uyuşmazlıklarında verilmiş mahkeme veya özel hakem kararlarıyla bağlı olan işveren bunların aslını veya veren makamca onaylanmış veya noterlikçe onanmış birer örneğini, işyerinin işçiler tarafından görülebilecek uygun yerlerine asmaya mecburdur.

İşyerinde ilan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilam

ilam

Bir mahkemeden sonra kendisine resmi hüküm sureti verildiğini görmek hacamat yaptırmaya (kan aldırmaya) delalet eder.Rüyada hakim tarafindan kendisine bir ilam yazildigini gören kimseye, doktor tarafindan kan aldirmasi emredilir
  2. ilanı- Aşk

ilanı- Aşk

Bişeyleri söylerken gerçekten ne sölediğimize dikkat etmeliyiz... Kız çok akıllı bir hamleyle erkeğin gerçek düşüncelerini anlamış... Genç bir delikanlı saatlerdir genç kızın peşinden geliyordu. Genç kız dayanamayıp arkasını döndü: - Neden saatlerdir beni takip ediyorsunuz? diye sordu. Genç erkek : -Sizi seviyorum hem de canımdan çok seviyorum! Genç kız : -Bak benim arkamdan ablam geliyor,...
  3. ayrılıgın ilanı.....

ayrılıgın ilanı.....

ayrılık yazıları ayrılık fotoları ayrılık....kelimeleri yetersiz bırakan cümle....ayrılık sözün bittiği yer....acıların başladıgı yer....:cry: Gidiyor musun diye sorma bana. Gönderen sensin. Ne terk etmeyi istedim seni, ne de daha yaşamadığımız bu aşkın toprağa gömmeyi. Senin kadar öfkeliyim bende senin kadar endişeli... Bir dokunuşunla bin kenti yıkacak güç verirdin bana, ama...

Sayfayı Paylaş