gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

işyerinde nasıl şık olabilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, çalışıyorum ve hergün ne giyeceğim derdi beni çok bunaltıyor artık. Hem şık hem zarif olmak için işyerinde ne giyebilirim?Nasıl şık olabilirim?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İşyerinde şık olmak için bayanlar neler yapmalı nelere dikkat etmeli her kadın ister iş yerinde en şık ben olayım bunu yapabilmek için dikkat etmeniz gerekenler neler.Çalışıyorsanız ve evde de sizi bekleyen sorumluluklarınız varsa, her zaman bakımlı görünmek fazla zorlayıcı ve zahmetli olabilir. Fakat biliyorsunuz ki, işyeri bahane kabul etmez! Her daim iyi görünmek zorundasınız.
    Elinizdekileri iyi değerlendirirseniz hem modayı yakalayabilir hem de geniş bir gardıroba sahip olabilileceğinizi görürsünüz.

Siyah pantolon her zaman durumu kurtarır! Üzerini bir gömlek, şık bir bluz ya da merserize bir kazakla kombinliyebilirsiniz.Yine Kalın kemerler ve kısa hırkalar da siyah pantolon ile kombinleyeceğiniz diğer detaylar.
    Etek ve pantolon yada kotlarınızın üzerine giyeceğiniz beyaz gömlek ise hem klasik hem de spor bir görünüm oluşturacaktır. Beyaz gömleği yüksek belli siyah pantolonla ya da kalem eteklerle giyerseniz, sezon modasını da tam kalbinden yakalamış olacaksınız.

Ayakkabılarınız her zaman boyalı ve temiz olmalı mutlaka buna özen gösterin. Fazla topuklu, seksi ve iddialı modellerden kaçının. Ayakkabı alırken kaliteli olmasına dikkat edin ayak sağlığınız için mutlaka ayak yapınıza uygun ayakkabı tercih etmeliisniz.

işyerinde nasıl şık olabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşyerindeki Şiddetle (Mobbing) Nasıl Baş Edilmeli

İşyerindeki Şiddetle (Mobbing) Nasıl Baş Edilmeli

Şiddet, genellikle kapalı kapılar ardında hiç bir şahidin olmadığı ortamlarda gerçekleşir. Şiddet uygulayan, şiddete maruz kalan kişi tarafından şikayet edilerek, bu konuyla ilgili olarak hesap vermesi için çağrıldığında ise, Dr.Jekyll-Mr.Hide benzeri ve ikna edici nedenler ve ifadeler kullanan bir kişiyle karşılaşmak en çok görülen olaydır. Yani, şikayet etmek de bir yol ama mobbing...
  2. İşyerinde Giyebileceğiniz Kıyafetler Nasıl Olmalı ?

İşyerinde Giyebileceğiniz Kıyafetler Nasıl Olmalı ?

işyeri kıyafetleri işyerinde giyilecek elbise modelleri büro kıyafetleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Çalışan kadınlar için en büyük sorunlardan biri hergün ne giyeceğine karar vermektir. Hem şık ve bakımlı bir kadın hem de işyerinde giymeye uygun kullanışlı bir kıyafet seçimi her zaman kolay olmayabilir. Bunun için her kadının gardorunda olması gereken kıyafetler imdadımıza...
  3. Derslerimde nasıl başarılı olabilirim ?

Derslerimde nasıl başarılı olabilirim ?

Arkadaşlar, bu sene karnemin çok iyi olması lazım.Derslerde başarılı olabilmek için ne yapabilirim, tecrübelerinizi paylaşır mısınız ?
  4. Nasıl daha başarılı olabiliriz ?

Nasıl daha başarılı olabiliriz ?

Biz insanların başarılarını arttırmanın bir yolu var mı ? Daha iyi ve daha başarılı nasıl olunur ? Hangi tekniklerden yararlanmak gerekiyor. Ben bunu okul için soruyorum. Okulda daha başarılı olmak istiyorum ama nasıl bir yol çizeceğimi izleyeceğimi bilmiyorum açıkçası. Nasıl daha fazla başarılı olabiliriz ? Tşk.
  5. Kot Pantolonla Nasıl Şık Olabiliriniz?

Kot Pantolonla Nasıl Şık Olabiliriniz?

Bu konu; Kot Pantolonla Nasıl Şık Olabiliriniz hakkında biligler vermektedir. Sevgili melekler, 1800lü yıllarda Kaliforniya'da maden işçileri için üretilen kot poantolon şimdilerde dünyada en çok giyilen kıyafet olarak hayatımızda yer alıyor. Gün boyunca üzerimizden hiç çıkarmadığımız kot pantolonumuzla da peklaa şıklığı yakalabiliriz aslında. Bunun için de kombinlere dikkat edip,...

Sayfayı Paylaş