İşyerinizde Facebook Girişi Engellendiyse Ne Yapacaksınız ? | Melekler Mekanı FORUM - 25 Ağustos 2016

İşyerinizde Facebook Girişi Engellendiyse Ne Yapacaksınız ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.678
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konu; işyerinde face engellemesi nasıl kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bazı işyerlerinde çalışanların işlerine konsantre olamamaları ya da boşa vakit harcamaları sebebiyle internette rahatça dolaşmaları engellenmiştir. Eğer siz de işyerinizden face hesabınıza giremiyorsanız ve bu canınızı sıkmaya başladıysa şimdi vereceğimiz ipuçları ile bu sorunu kolayca aşacaksınız. Tabi patronunuza dikkat etmeyi unutmayın :D:D

Site engelleme Programı yüklenmiş olabilir..Onu silmeyi deneyebilirsiniz

İE den internet seçeneklerini tıklayın,orda yasaklı siteler,güvenilir olmayan siteler kaydedilmiştir.onları KALDIR deyin çözülür...
    Ama program yüklenmişse de denetim masası program ekle kaldır dan bu sorunu çözebilirsiniz.

2. FATMA YILMAZ

FATMA YILMAZ Forum Okuru

program adını öğrenebilir miyim?

İşyerinizde Facebook Girişi Engellendiyse Ne Yapacaksınız ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

facebook giriş sayfası facebook giriş sayfası açılmıyor Arkadaşlarım benim evdeki bilgisayardan o kadar deniyorum olmuyor bir türlü bu facebook giriş sayfasını açamıyorum. Acaba bir yerde hatamı yapıyorum
  2. Internet Explorer Giriş Sayfanız Kilitlendiyse Ne Yapacaksınız?

internet explorer giriş sayfanız kilitlendiyse ne yapacaksınız yapmanız gereken ayar nedir nasıl aktif edeceksiniz ile ilgili bilgiler burada melekler Explorer sayfanız kilitlendi ve bir türlü ana sayfa ayarınızı yapamıyorsunuz.Çünkü ayar kutucuğu aktif görünmüyor.Bir casus (spy) programcığın bize hediyesi olan bu durum karşısında telaşlanmanıza gerek yok.Birkaç küçük ayarla sorun çözülecek...
  3. Facebook Giriş - Face Giriş

belki faydalanacak arkadaşlar olabilir:Facebook Giriş - Face Giriş izle - Curcuna.com
  4. Facebookta Resimler Görünmüyorsa Ne Yapacaksınız ?

Bu konu; facebookta resimler görünmüyorsa yapmanız gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer facebooka girdiğinizde resimleri göremiyorsunuz bu sorunun sebebi tarayıcıdır ve genellikle de internet explorer kullanıcılarında görülür. Peki ne yapacaksınız, hemen anlatalım... Çözüm 1: Facebook’a Giriş Yapınız Hesap Ayarları Bölümüne Tıklayın. Güvenlik Kısmına Gelin...
  5. Twitter youtube ve facebooka neden giriş yapılamıyor ?

Facebook, Twitter ve Youtube'a erişim yasaklandı mı? Sosyal medya siteleri neden açılmıyor? Öğlen müzik dinlerken aniden youtube kesintiye uğradı ve sayfa görüntülemede hata veriyor.Sosyal paylaşım siteleri olan twitter ve facebooka da erişim sağlanamıyor peki ama neden ?İşte ayrıntılar Bugün Türkiye’de pek çok kullanıcı İnternet’in en çok kullanılan 3 sitesine girmekte zorluk çekiyor....

Sayfayı Paylaş